بازدید: 729 | تاریخ انتشار : 4 مرداد 1393
به گزارش نسیم خنداب،شهید عباس رفیعی فردی شجاع و فداکار بود و به عنوان بسیجی به جبهه رفت و در آنجا انجام وظیفه نمود و در شب عمیلات به عنوان داوطلب بر روی مین ها رفت تا برای رزمندگان باز شود وی در سال 1361 به شهادت رسید.


فرازی از وصیت نامه شهید

با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره)نایب برحق حضرت مهدی (عج) و با درود بیکران به شهدای صدر اسلام خصوصا شهدای کربلای ایران.
به خدمت پدر عزیزم سلام عرض می کنم و امیدوارم که حالتان خوب باشد پدر جان از زحماتی که هجده سال برای من کشیده ای ممنونم و امیدوارم هر اشتباهی که در زندگی کرده ام مرا ببخشید،پدرم من به امید خدا به جبهه رفتم برای دفاع از اسلام و دین و کشور و شرف.
اگر چنانچه بدانم اسلام با شهید شدن من پیروز می شود که پیروز هم می شود پس ای خمپاره ها،مسلسل ها سینه مرا بشکافید ولیکن یک قدم به عقب نخواهم نشست و تا آخرین قطره خونم جنگ خواهم کرد ،تا این که کفار نابود گردند.
از پدر و مادر مهربانم می خواهم اگر من به آروزی دیرینه خود که شهادت باشد رسیدم مرا در گازران به خاک بسپارند و در موقع تشییع جنازه دست من را به صورت گره کرده از تابوت بیرون بگذارید تا دشمنان خیال نکنند که ما مرده ایم بلکه مردن اول زندگی است و ما در پیش خدای خود روزی می خوریم.
اگر خداوند این شهادت را از من قبول کند از مادرم و از همه می خواهم در تشییع جنازه من گریه نکنند .
امید وارم که خداوند این شهادت پر افتخار مرا قبول بنماید.
کفن بدوز بهر تنم مادرم ،مادرم
مگر عزیز تر ز علی اکبرم،مادرم
گریه نکن بهر تنم مادرم ،مادرم
بنما حلالم که تو ای مادرم ،مادرم
خمینی ای روح خدا اذن جهادم بده
برای قرآن دین اذن جهادم بده

تگها: شهید عباس رفیعی ، شهدای گازران ، گازران ، وصیت نامه شهید ،شهدا

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *