بازدید: 703 | تاریخ انتشار : 6 شهریور 1393
به گزارش خبرنگار اجتماعی نسیم خنداب،مراسم جشن میلاد بانوی عصمت و طهارت و روز ملی دختر با حضور گرم و پر شور مادران و دختران خندابی در سالن شهبد فهمیده خنداب برگزار شد.

حجت الاسلام عبدی از کارشناسان حوزه علمیه،حضرت معصومه(س) را الگویی کامل برای دختران و بانوان مسلمان خواند و اظهار داشت:تمامی دختران و مادران امروز جامعه ما هرگز فراموش نکنند که از کرامات زن حیا و عفاف است و هیچ گوهری ارزشمند تر از این دو برای یک بانوی مسلمان وجود ندارد و همین شاخصه نیز دشمن را به فعالیت در جهت انحراف از مسیر الگوگیری بانوان از الگوهای شاخص خود وا داشته است.

عبدی زن را آیینه جلال خدا خواند و افزود: حضرت معصومه(س) جلوه‌ای از وجود حضرت زهرا(س) است که در طهارت نفس، امتیازی خاص و بسیار والا داشت به گونه‌ای که امام هشتم وی را معصومه خواند و روز میلاد آن حضرت فرصتی مغتنم برای معرفی الگو عفت و پاکدامنی به دختران جوان جامعه است.

وی خاطرنشان کرد:امروز دنیای غرب در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکرده و فرهنگ بی بند و باری خود را در قالب هایی چون مد و زیبایی و غیره به کشور های مسلمان صادر می کند،اما زنان ودختران مسلمان ما می توانند در این جبهه نبرد تهاجم فرهنگی با پوشش و حجاب خود نقشه‌های دشمن را خنثی کنند.

وی در ادامه افزود:دشمن امروزه با ترفندهای مختلف مجتهد در مقابل مجتهد درست کرده است تا پرچم اسلام را به دست صاحب خود حضرت ولی عصر (عج)نرساند.

حجت الاسلام عبدی گفت:توجیه برخی از افراد در استفاده از ماهواره این است که شبکه های ماهواره ای به اسم اهل بیت هم وجود دارد، وی در ادامه متذکر شد تعداد زیادی از این شبکه ها مانند فدک، چهاده معصوم وسلام 1 و.... هستند که از خارج کشور تغذیه و پشتیبانی و اداره می شوند و بر ضد شیعه و اسلام و اهل بیت کار می کنند و در مقابل مراجع تقلید ما ایستاده اند و  بین شیعه و سنی اختلاف افکنی می کنند.

وی در ادامه گفت:یکی از چیزهایی که بایستی مورد توجه ما در عصر ظهور باشد پیروی از مراجع تقلید و ولایت فقیه است، پیرو ولایت باشیم تا آسیبی به این جامعه نرسد، دور تا دور کشور ما آشوب است و علت آن نداشتن ولایت و رهبری است که این مشکلات را به وجود آورده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین عبدی در ادامه افزود:امروز دشمن، ولایت را هدف قرار داده است و وقتی می بیند نمی تواند از پس این کار برآید ،می خواهد مردم را از کنار ولایت فقیه دور کند.


 

جوایزی به 15 نفز از خواهرانی که نام آنها معصومه بود اهداء شد و مولودی‌ خوانی به عنوان بخش اصلی و بسیار مفرح این مراسم بود که با استقبال گرم حاضران همراه شد.

 

 


 


 

 


 

تگها: جشن، خنداب ،روز دختر، شهرستان خنداب، غرب ، فرهنگ

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *