بازدید: 612 | تاریخ انتشار : 12 شهریور 1393

به گزارش نسیم خنداب،روابط عمومی سپاه ناحیه خنداب به مناسبت روز مبارزه با تروریسم در بیانیه ای تروریسم را وازه ی تداعی کننده خشونت در ذهن عنوان و بیان کرده است:تروریسم واژه ای است که با به کار بردنش حتما می بایستی یادی هم از آمریکا و اسرائیل این دو جرثومه فساد و ترور داشته باشی.

در ادامه با اشاره به این که مولفه های ترور عبارتند از خشونت ،قتل،غارت و آدم کشی و آدم ربایی،تاکید شده است:جالب اینجاسب حامیان و متولیان ترور دم از مبارزه با تروریسم زده و ایران و فلسطین و عده ای از مظلومان جهان را متهم به ترور کرده و به اسم مقابله با تروریسم در سوریه و عراق و فلسطین و افغانستان و اقصا نقاط جهان از هر گونه سبعیتی حمایت می کنند.

شرکت های آدم کش و ترور راه انداخته اند به جان مردم،همین گروههای تندرو و افراطی آدم کش تکفیری را اینها حمایت می کنند.

این ها در سیاهه اعمال آمریکا ثبت است،تهمت تروریسم از سوی شبکه سیاسی و رسانه ای وابسته به صهیونیسم،سخن پوچ و بی ارزش است،تروریسم آشکار رژیم صهیونیستی و حامیان غربی آنها هستند،آنها کسانی هستند که دم از مقابله با تروریسم می زنند ولی کورترین و سیاه ترین شیوه های تروریستی را اداره وحمایت می کنند.

ما به ادعای طرفداری از حقوق بشر که امروز از طرف دولتها و سازمانهای وابسته به ابر قدرت ها در دنیا اعلام می شود،کوچکترین اعتقادی به آنها نداریم ما اینها را فریب و خدعه و دروغ می دانیم و معتقدیم تروریسم در دامان رژیم آمریکا و بسیاری از حکومت های غربی و قدرتهای زور گوی جهان پرورش می یابند و رشد می کند.

نام هایی از قبیل تروریست،شایسته همان آدم هایی است که خودشان بزرگترین تروریست های دنیا هستند،ما امروز صدها سند غیر قابل خدشه در اختیار داریم که نشان می دهد دولت آمریکا پشت سر ترورها و تروریست ها بوده است که در ایران و یا منطقه واقع شده است.

ما با این صدها سند آبروی آمریکا را در دنیا خواهیم برد،آبروی این مدعیان حقوق بشر و مبارزه با تروریسم را در دنیا پیش افکار عمومی خواهیم برد،اگر چه امروز هم آبرویی ندارند.

تگها: روز مبارزه با تروریسم, خنداب, سپاه خنداب, بیانیه سپاه, سپاه ناحیه خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *