بازدید: 909 | تاریخ انتشار : 19 شهریور 1393
به گزارش نسیم خنداب ,مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خنداب اظهار داشت: مدیریت جهادی در سایه تفکر بسیجی و حرکت‌های منسجم در این زمینه به ثمر می‌نشیند و می‌توان از ثمرات آن بهره گرفت.

حجت‌الاسلام محمد ذبیحی با بیان اینکه بسیج همیشه در شرایط مختلف و فراز و فرودهای سیاسی و مسائل داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی در صحنه بوده و ماموریت دفاع از انقلاب را به خوبی محقق کرده است، افزود: امروز که موضوع مهم مدیریت جهادی در کشور مطرح است، اتکا به نیروی بسیج می‌تواند کشور را در رسیدن به این مهم یاری رساند.

وی با تاکید بر اینکه همه باید در شکوفایی فرهنگ اصیل اسلامی دخالت کنند، تصریح کرد: فرهنگ نیاز به مدیریت نبوی و علوی دارد، همانطور که انبیا الهی و ائمه اطهار برای اصلاح فرهنگ و اعتقادات کل افراد جامعه مامور بودند، مدیران فرهنگی امروز هم خودشان را خادم کل افراد جامعه بدانند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه مدیران فرهنگی باید ارزش‌های الهی و اعتقاد دینی را ملاک عمل خود قرار دهند، بیان داشت: بسیجیان به عنوان سربازان ولایت برای صیانت از مرزهای فرهنگی کشور تمام توان و قدرت خود را به کار ‌گیرند و در این عرصه همگام با دولتمردان نظام اسلامی با روحیه و تفکر بسیجی وارد میدان ‌شوند.

ذبیحی گفت: بسیج یک نیروی مخلص و مطیع ولایت است که در لحظه نیاز سینه خود را سپر می‌کند و در میدان حضور خود را نشان می‌دهد، امروز رسالت و وظیفه بسیج و بسیجیان خطیرتر از هر زمان دیگری است.

وی حضور بسیج در همه عرصه‌ها را مایه خیر و برکت برای نظام اسلامی دانست و ادامه داد: ظرفیت‌های فراوان سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در بسیج وجود دارد که در خدمت نظام و ولایت است.

 

منبع:فارس

تگها: خنداب, نماینده ولی فقیه, سپاه خنداب, شهرستان خنداب, سپاه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *