بازدید: 1184 | تاریخ انتشار : 31 شهریور 1393
به گزارش نسیم خنداب به نقل از  فارس؛محسن قربانی اظهار داشت: مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس با حضور خانواده شهدا و مسئولان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: رزمندگان اسلام در زمان اسارت خود با مقاومت و ایستادگی در مقابل شکنجه‌ها موجب به زانو در آوردن دشمن شدند، با برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان، جانبازان، ایثارگران و پیشکسوتان در هشت سال جنگ تحمیلی نمی‌توان ذره‌ای از فداکاری و ایثار آنان را نشان داد، اما اجرای این‌گونه برنامه‌ها برای انجام تکلیف بسیار مهم است.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب افزود: فرهنگ ایثار و شهادت به طور یقین یک فرهنگ ناب اسلامی است که زنده نگاه‌ داشتن آن می‌تواند روح خودباوری و تلاش را در جامعه نهادینه کند.

قربانی ادامه داد: دفاع مقدس ملت ایران مرهون از خود گذشتگی و صبر و بردباری خانواده‌هایی است که با این ایثار و فداکاری پایه‌های دفاع مقدس را محکم کردند، چرا که در صورت بی‌تابی و نبود صبر از سوی آنان امکان دفاع از کشور در مقابل بیگانگان فراهم نمی‌شد.

وی، دیدار با خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه با موضوع ایثار و شهادت، گلباران قبور شهدا، برگزاری یادواره شهدا، دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان و... را بخشی از  برنامه‌های این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

تگها: پیشکسوتان, بنیاد شهید, دفاع مقدس

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *