بازدید: 807 | تاریخ انتشار : 20 مهر 1393
سرهنگ جعفر شمس بیرانوند فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نسیم خنداب گفت:بزرگترین افتخار برای همه ما به خصوص نیروهای مسلح، این است که تحت فرماندهی کل قوا و فرماندهی فقیهی والامقام ,مرجعی عظیم الشان شخصیتی بی نظیر و وارسته و شایسته و نایت امام زمان (عج) ،حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب ادامه داد:در 6 ماهه ابتدای سال 93 نیروی انتظامی در این شهرستان با برخورداری از تجارب ارزنده و انگیزه های مضاعف افتخار آنرا داشته که در جهات مختلف ماموریتی و برای تامین آسایش و امنیت هموطنان عزیزمان قدمهای بلندی بردارد.

سرهنگ جعفر شمس بیرانوند افزود:نیروی انتظامی شهرستان خنداب از ابتدای سال با اهداف و اولویت برنامه مبارزه با سارقین و پیشگیری از سرقت،بر خورد با توزیع کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر و پیشگیری و جمع آوری معتادین تابلو و پر خطر کار خود را آغاز کرده است.

وی ابراز داشت:در راستای تحقق این اهداف طرحهای زیادی از جمله طرح مبارزه با سرقت و درگیری با سارقین ،طرح مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر و جمع آوری معتادین تابلو،طرح مبارزه با قاچاق کالا،طرح جمع آوری تجهیزات ماهواره،طرح مقابله با تهیه و توزیع اقلام ضد فرهنگی،طرحهای پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز بصورت روزانه ،هفتگی و ماهیانه در سطح شهرستان اجرا گردیده که نتیجه این طرحها با اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای که انجام شده است تعداد 56 نفر سارق دستگیر و 5 باند از سارقین سابقه دار منهدم که در وقوع سرقت ها در 6 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 14 درصد کاهش داشته است و در بحث دستگیری سارقین با افزایش 150% دستگیری و انهدام باند سارقین روبرو بودیم.

شمس بیرانوند افزود:در بعد مواد مخدر دستگیری تعداد 33 نفر قاچاق چی و توزیع کنندگان مواد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 32 درصد افزایش داشتیم و همچنین انهدام 6 باند توزیع کننده مواد مخدر بوده که تحویل محاکم قضایی گردیده است که در مجموع در بحث مواد مخدر افزایش 7 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر را داشتیم.

وی گفت: این نیرو توانسته 228 نفر را در بحث معتادین تابلو و پر خطر در 6 ماهه سال جاری دستگیر ،و تحویل کمپ های ترک اعتیاد دهد که نسبت به مدت مشابه سال قبل که تعداد 64 نفر بود, 262 درصد افزایش را در پی داشته باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب اظهار کرد:مبارزه سریع و قاطع نیروی انتظامی در سطح شهرستان برای جمع آوری آنتن های ماهواره که از مظاهر ترویج فرهنگ مبتذل است توانسته 818 قطعه تجهیزات ماهواره کشف و ضبط نماید که درصدی از این آمار با فرهنگ سازی برادران بسیج و سپاه شهرستان تحویل ناحیه بسیج خنداب گردیده است که در مجموع نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد افزایش کشفیات را در پی داشته است.

سرهنگ شمس بیرانوند گفت:در ابعادی دیگر از جمله دستگیری مفاسد اجتماعی و باندهای فساد 121 درصد افزایش دستگیری و در بحث مشروبات الکلی با افزایش 62 درصدی نسبت به سال قبل  روبرو بودیم.

وی گفت: در بعد جرایم مالی در بحث کلاهبرداری تعداد 20 نفر و جاعلین 13 نفر دستگیر شده اند که در این مورد هم افزایش 300 درصدی در دستگیری این افراد را داشتیم.

تگها: آمار پلیس, 6 ماهه, سال, پلیس, پلیس خنداب, اقتدار, قدرتمند, مجرمان, جرم, مقتدر, نظام, نظامی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *