بازدید: 1349 | تاریخ انتشار : 11 آبان 1393
به گزارش خبرنگار اجتماعی نسیم خنداب،صبح امروز فرماندار به همراه مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان به مناسبت بزرگداشت روز 13 آبان با حضور در دبیرستان ارشاد شهر خنداب با نواختن زنگ مقاومت و آتش کشیدن پرچم استکبار این روز را گرامی داشتند .

 در این مراسم فرماندار شهرستان به تشریح سه رویداد مهم تبعید امام راحل در سال 1343 ، کشتار دانش آموزان در دانشگاه تهران در سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی در سال 58 پرداخت.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:امسال هفته بسیج دانش آموزی، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و عاشورای حسینی با یکدیگر تقارن پیدا کرده و وجه تشابه این مناسبت ها در مبارزه با ظلم و ستم بوده است.

فتحی، با بیان اینکه شهید فهمیده از رزمنگان دانش آموزی بود که با شهادت خود درس بزرگی به جهانیان داد: افزود:دانش آموزان باید از این دانش آموز الگوگیری کنند و امروز در سنگرهای علم و دانش تلاش کنند.

رییس آموزش و پرورش شهرستان خنداب  گفت: یکی از اهداف مهم قیام عاشورا امر به معروف و نهی از منکر است و توجه به این امر وظیفه ای شرعی و انسانی است.

«عباس فتحی» افزود: تاسوعا و عاشورای حسینی بهترین فرصت برای آشنایی بیش از پیش مردم به ویژه جوانان و نوجوانان با اهداف نهضت عاشورا است.

 و در پایان این مراسم یاد شهدای عزیز دانش آموز و دانشجو گرامی داشته شد .

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ش

تگها: زنگ استکبار ستیزی, مقاومت, خنداب, شهرستان خنداب, مدرسه ارشاد

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *