بازدید: 1427 | تاریخ انتشار : 17 آبان 1393
به گزارش نسیم خنداب به نقل از فارس,محمد ناصری ظهر امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان اظهار داشت: در این طرح 713 مورد طرح با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی و 180 مورد طرح با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان پرداخت شده است که این عملکرد در استان مرکزی مطلوب نیست.

وی افزود: سهم بانک‌های دولتی از این میزان 35 میلیارد تومان و معادل 83 درصد و سهم بانک‌های خصوصی 7 میلیارد تومان می‌باشد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی ادامه داد: بانک ملی استان با اعتبار ابلاغی یک میلیارد تومان تا کنون به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نکرده است، بانک ملت نیز با اعتبار ابلاغی سه میلیارد تومان با 307 طرح و مبلغی بیش از دو میلیارد تومان متعهد شده که تاکنون یک میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت کرده است.

ناصری گفت: بانک‌ها موظف هستند تفکیک اعتبارات خود را تا فردا به فرمانداران شهرستان‌ها ابلاغ کنند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی نیز اظهار داشت: بر اساس بند «د» تبصره 17 قانون بودجه کل کشور 19 میلیارد تومان به بهزیستی استان اختصاص داده است که بانک‌ها پنج میلیارد تومان آن را متقبل شده و تاکنون 88 مورد تسهیلات پرداخت کرده‌اند.

بهروز رفیعی افزود: در شهرستان فرمهین 90 میلیون تومان، در خمین 165 میلیون تومان، در دلیجان 65 میلیون تومان، تفرش 75 میلیون تومان، خنداب 30 میلیون تومان، محلات 85 میلیون تومان، آشتیان 20 میلیون تومان، زرندیه 10 میلیون تومان و شازند 110 میلیون تومان پرداخت شده است و در کمیجان نیز پرداخت نداشته‌ایم.

وی گفت: سهم بانک‌های اراک 770 میلیون تومان است که تا کنون 100 هزار و 300 نفر موفق به دریافت این تسهیلات شده‌اند.

تگها: اشتغال زایی, خنداب, بهزیستی, اشتغال, جوانان, بیکار, کار

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *