بازدید: 863 | تاریخ انتشار : 23 آبان 1393
به گزارش خبرنگار فرهنگی نسیم خنداب,حجت الاسلام مجدی زاده کرمانی در نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن اوصاف افراد متقین و مومن گفت:آنها افرادی هستند که امر به معروف انجام می دهند و از منکر می پرهیزند و نهی از منکر می کنند.

امام جمعه شهر خنداب به اهمیت پرداخت زکات در اسلام و قرآن اشاره کرد و گفت:امام رضا (ع) می فرمایند:اگر کسی نماز بخواند و زکات نپردازد همانند این است که نمازی به جا نیاورده است.

وی ادامه داد:نماز بی زکات قبول نیست؛ نماز و زکات اگر با هم باشند مورد قبول است،مسأله زكات، از جایگاه و اهمیت ویژه‏اى برخوردار است تا جایى كه در برخى از روایات، یكى از اركان پنجگانه اسلام معرفى شده است.

حجت الاسلام مجدی زاده افزود:یکی از عواملی که کربلایی محمد کاظم ساروقی به این جایگاه و عظمت رساند، مصر بودن در پرداخت زکات بود که به صورت الهی حافظ کل قرآن شدند.

امام جمعه شهر خنداب در ادامه اشاراتی به جنایت های رژیم صهیونیستی کرد و گفت:رژیم غاصب اسرائیل قصد دارد تا حماس را خلع سلاح کند،آنها نمی توانند این کار را انجام دهند.

حجت الاسلام مجدی زاده تاکید کرد:تنها راه حل فلسطین و حماس و بقیه این است که در مقابل رژیم غاصب اسرائیل، استقامت و مقاومت کنندآنها باید کرانه باختری را هم مسلح کنند.

وی به سخنان اخیر اوباما که گفته است ایران به خاطر تحریم ها پای میز مذاکره نشسته است گفت:ایران به خاطر اثبات این که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد در پای میز مذاکره 1+5 حاضر شد و می خواست تا همه مردم بدانند که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد چرا که آمریکا در هر شرایطی به فکر منافع خود کار خواهد کرد.

مجدی زاده افزود:در این روزها شاهد هستیم که افراد بسیاری برای روز اربعین حسینی در راه کربلا پیاده روی می کنند،افرادی که در توان دارند در این پیاده روی شرکت کنند چرا که یکی از علامت های مومن همین کار است و ثواب آن  برابر با زیارت خانه خدا است،زیارت کربلا همیشه با خوف و ترس همراه بوده است.

انتهای پیام/ش

تگها: میز مذاکره, اعتماد سازی, آمریکا, خنداب, امام جمعه خنداب, حجت الاسلام مجدی زاده, رژیم غاصب, اسرائیل

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *