بازدید: 1128 | تاریخ انتشار : 15 بهمن 1393
حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: این طرح ها با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال در بخش های عمرانی، اقتصادی، آب رسانی، ورزشی و کشاورزی اجرا شده اند.

وی اظهار کرد: بازسازی خانه بهداشت روستایی و پروژه های درمانی در روستاهای اناج، استوه، آقداش، گازران، قینرجه و سیران برخی از طرح های بهره برداری شده در شهرستان خنداب را شامل می شود.

وی اضافه کرد: اجرای این طرح ها برای 10 نفر به صورت مستقیم و 145 نفر به صورت غیر مستقم اشتغالزایی ایجاد کرده و پنج هزار و 487 خانوار از این روستاها و مناطق همجوار از خدمات این طرح های بهداشتی و درمانی بهره مند می شوند.

وی خاطر نشان کرد: دو طرح آبرسانی به روستاهای شهید و دارانجیر با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال، گاز رسانی به روستاهای دارانجیر، سیران، قشلاق عبدالکریم، قشلاق عباس آباد و سفلی، ساختمان دهیاری دهچال و قینرجه و سالن ورزشی اناج از دیگر پروژه های شهرستان خنداب است.

فرماندار شهرستان خنداب اظهار کرد: با بهره برداری از این طرح ها بسیاری از مشکلات مردم در زمینه کمبود آب، ورزشی، درمانی و بهره گیری از سوخت پاک برطرف شده است.

غیاثی برگزاری مسابقه های ورزشی، محفل انس با قرآن، مراسم جشن انقلاب، دیدار با خانواده جانبازان و ایثارگران، یادواره شهدا و عطرافشانی گلزار شهدا را از دیگر برنامه های این شهرستان در دهه مبارک فجر عنوان کرد.

انتهای پیام/ش

تگها: فرماندار خنداب, طرح های عمرانی, دهه فجر, 22 بهمن

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *