بازدید: 1130 | تاریخ انتشار : 15 بهمن 1393
رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب گفت:در بازرسی 10 سال در این شهرستان 70 واحد صنفی به علت نداشتن پروانه کسب پلمپ شدند.

 به گزارش خبرنگار نسیم خنداب،حمید یادگاری رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب گفت:در بازرسی 10 ماهه سال جاری در این شهرستان 70 واحد صنفی به علت نداشتن پروانه کسب پلمپ شدند.


رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب نداشتن پروانه کسب را تخلف دانست و گفت:قانون پلمپ اصناف تا 7 روز می باشد که با تائید اتاق اصناف بعد از 7 روز فک پلمپ می گردد.

وی ابراز داشت:در 10 ماهه سال  93 ،100 نفر در کلاسهای آموزشی برای اخذ پروانه کسب شرکت نمودند که از این تعداد، کل متقاضیان موفق به دریافت جواز کسب شدند.

یادگاری مدت زمان برای گرفتن جواز کسب را نزدیک به دو ماه عنوان کرد و گفت:ما در این مدت بیشتر مشکلاتی که برای صدور پروانه کسب برسر راه مردم وجود داشت را حل کرده‌ایم و به همین دلیل توقع‌مان برای اقدام به منظور کسب پروانه بیشتر شده است و از این به بعد با این موضوع جدی تر برخورد خواهیم کرد.

رئیس اتاق اصناف در زمینه‌ی اولویت‌بندی برای پلمپ واحد‌های صنفی گفت: اولویت‌بندی خاصی وجود ندارد اما برای اقدام اول به سراغ واحد‌هایی می‌رویم که قدمت بیشتری دارند و مدت زمان طولانی‌تری بدون مجوز شروع به فعالیت کرده‌اند و طی دو مرتبه اخطار در صورت اقدام نکردن برای کسب مجوز پرونده را به اماکن تحویل می‌دهیم، اداره اماکن هم پس از یک بار اخطار قبل از پلمپ به مدت پانزده روز برای کسب مجوز به آن‌ها مهلت می‌دهد و بعد از آن واحد مورد نظر پلمپ خواهد شد.
انتهای پیام/ش

تگها: پلمپ, اتاق اصناف, خنداب, تخلف, شهرستان خنداب, رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *