بازدید: 1543 | تاریخ انتشار : 16 بهمن 1393
بیشتر این پروژه ها شامل بهسازی معابر روستایی، جدولگذاری، روسازی و زیرسازی و آسفالت معابر، احداث بوستان روستایی و ساماندهی آرامستان‌ های روستایی بود.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، ‌‌در مراسمی با حضور سرپرست استانداری مرکزی مجتمع فرهنگی، مذهبی و ورزشی روستای دهنو از توابع شهرستان خنداب پروژه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 این مجتمع در زمینی به مساحت یکصد متر مربع با 500 متر زیربنا در دو طبقه احداث و راه‌اندازی شد. 

 

 این مجتمع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 810 میلیون ریال اعتبار احداث شده که از این میزان 600 میلیون ریال  از محل خود یاری اهالی و مابقی از محل اعتبارات دهیاری تامین شده است.

همچنین همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر ساختمان بنیاد شهید خنداب افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 این ساختمان در زمینی به مساحت 260 متر با 120 متر زیرینا و یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار احداث شده است.

پروژه لکه‌گیری و روکش آسفالت محور خنداب میلاجرد نیز صبح امروز و در مراسمی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 


این پروژه با 8 هزار متر طول و 6.60 متر عرض و اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 609 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی به مرحله اجرا درآمده است.

طرح آب‌رسانی به مجتمع خلوزین شهرستان خنداب نیز طی مراسمی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این طرح با اعتبار 5 هزار و 200 میلیون ریال به اجرا درآمده که با بهره‌برداری از آن 850 خانوار از مزایای آن برخوردار می‌شوند.

این مجتمع، آب‌رسانی به روستاهای خلوزین، وزوانق، چخماق تپه، سیران،فوران، مجید‌آباد، پیاز‌آباد و نصیرآباد را در بر می‌گیرد.

محسن میرزایی بخشدار بخش قره چای گفت: با توجه به اهتمام ویژه دولت و مجموعه استانداری مركزی و دانشگاه علوم پزشكی استان به بحث بهداشت و درمان بهسازی 5 درمانگاه در بخش قره چای صورت پذیرفت كه شامل درمانگاه‌های روستاهای مس پایین، اناج، آقداش، استوه و شهر جاورسیان است. همجنین امروز اورژانس جادهای شهر جاورسیان نیز كه در دولت یازدهم ساخته شده نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

میرزایی افزود: امروز با افتتاح خط گازرسانی به دو روستای بخش، تمامی روستاهای بخش قره چای از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند و بخش قره چای به عنوان بخش سبز شناخته شد.

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/ش

تگها: محسن میرزایی, بخشدار بخش قره چای, افتتاح پروژه, عمرانی, آبادانی, دولت یازدهم, خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *