بازدید: 1310 | تاریخ انتشار : 19 بهمن 1393
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب گفت: تداوم راه شهدا جامعه را به سعادت رسانده و موجب بقای انقلاب می‌شود.
به گزارش نسیم خنداب، شهرام ثامنی در مراسم جشن انقلاب که با حضور خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان خنداب برگزار شد، اظهار داشت: تداوم راه شهدا موجب زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا برای همیشه تاریخ می‌شود و نسل‌های آینده را از وجود این عزیزان سیراب خواهد کرد.

وی تصریح کرد: شهدای والامقام جز رسیدن به کمال الهی چیزی دیگر در سر نداشتند و در نهایت این راه پر افتخار را که موجب عزتمندی ایران اسلامی شد، انتخاب کردند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب با تاکید بر اینکه همه مردم باید راه شهدا را به‌عنوان الگوی رسیدن به کمال انتخاب کنند تا بتوانند به قله‌های رفیع و پیشرفت دست یابند، خاطر نشان ساخت: رمز ماندگاری شهدا و پیام شهدا دفاع از اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی است، شهدا با لبیک به ندای امام زمان‌شان برای حفظ اسلام و ارزش‌های آن جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و در این راه به شهادت رسیدند.

ثامنی شهدا را سرمایه‌های ارزشمند نظام اسلامی دانست و گفت: ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی شهدا باید پاس نگه‌داشته شود، تا روحیه فداکاری، وفاداری و ایثار به‌عنوان یک ارزش در جامعه اسلامی ایران ماندگار شود.

وی با بیان اینکه شهرستان خنداب 180 شهید تقدیم انقلاب کرده است، اظهار داشت: از مجموع 180 شهید این شهرستان دو شهید از شهدای دوران انقلاب هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب سرکشی از خانواده شهدا، افتتاح ساختمان جدید اداره بنیاد شهید در زمینی به مساحت 160 متر عرصه و 120 متر عیان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال، برگزاری مسابقات فرهنگی و... را بخشی از برنامه‌های این شهرستان در ایام دهه فجر عنوان کرد.
منبع:خبرگزاری فارس
انتهای پیام/ش

تگها: تداروم راه شهدا, خنداب, رئیس بنیاد شهید خنداب, شهدا, امور ایثار گران

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *