بازدید: 844 | تاریخ انتشار : 21 بهمن 1393
رئیس حوزه های علمیه شهر خنداب با توجه به عظمت راهپیمایی روز 22 بهمن گفت: همه مراجع ما می فرمایند حفظ نظام از اوجب واجبات است و به حضور در راهپیمایی ها تاکید دارند، شرکت در راهپیمایی ها وظیفه دینی و ملی و انقلابی است.

 

 

حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب گفت:22 بهمن تلقی نسل قدیم و نسل جدید است، دهه فجر زمانی است که عملکرد جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نمایش داده می شود و برای گروه و فرد خاصی نیست و متعلق به همه مردم ایران است.

 

 

فرماندار شهرستان خنداب ضمن تقدیر و تشکر از مردم شهید پرور شهرستان خنداب، از آنها خواست تا بار دیگر همانند سالهای قبل در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند و به دشمنان نشان دهند که پای آرمانهای شهدا و امام راحل ایستاده اند و هیچ کس حق تعرض به این کشور را ندارد.

 

 

غیاثی تاکید کرد: 22 بهمن تجلی و وحدت و همبستگی مردم ایران است و  روز میثاق با ولایت است که در این شهرستان در 2 نقطه شهری و 7 نقطه روستایی با حضور مردم شهرستان خنداب، باشکوه تر از سالهای قبل برگزار می شود.

 

 ====================================================================

 

حجت الاسلام عبدالمجید مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب گفت:روز 22 بهمن یوم الله نامیده شده و جهت اصلی آن حضور مردم است، انشا.. امیدواریم که امسال با توجه به حرکات اخیری که توسط آمریکا جهت خدشه دار کردن چهره پیامبر(ص) پیش آمد، مردم به جهت غیرت دینی و مذهبی ای که دارند  حضور گسترده خود را در جهت حمایت از نبی مکرم اسلام(ص) و دستاوردهای نظام و در جهت استقامت خود نشان دهند، و شاهد این باشیم تا این انقلاب به انقلاب امام عصر(عج)متصل گردد.

  

امام جمعه شهر خنداب گفت: دشمن همواره این روزها را رصد می کند و اگر احساس کند که درصدی از حضور مردم نسبت به سال قبل کم شده باشد، احساس شادی می کند که توانستند روی مردم تاثیر بگذارند تا از انقلاب دست بکشند، و از طرفی اگر مردم حضور گسترده داشته باشند دشمن نا امید خواهد شد و به خواسته خود نخواهد رسید.

  =========================================================================

حجت الاسلام صفاهانی رئیس حوزه های علمیه شهر خنداب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای 8 سال دفاع مقدس گفت: انقلاب برای ما آثار و برکات بسیاری داشته است، تشکیل حکومت اسلامی آرزوی همه انبیاء و اولیا بود که به خاطر نبود شرایط زمانی تحقق نیافت، امام های ما امام بودند و در واقع حکومت دست آنان بود ولی در ظاهر دست کسان دیگری بوده است، به برکت انقلاب اسلامی  36 سال از تشکیل حکومت اسلامی ایران می گذرد و نور آن در همه جا می درخشد.

 

 

رئیس حوزه های علمیه خنداب گفت: یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب، وحدت ملی بود که با شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی جلو آمد و همه مردم را زیر یک پرچم قرار داد و همه در مقابل دشمنان ایستادند که نشان از یکپارچگی انقلاب اسلامی است.

 

 

صفاهانی گفت:انقلاب اسلامی، پذیرش و تثبیت ولایت فقیه بود، انقلاب قدرت روحانیت و ولایت فقیه را نشان داد که ولایت فقیه می تواند همه دنیا را هدایت کند که به وضوح در کشور مشاهده می کنید، انقلاب باعث آشکار شدن دشمنان اسلام شد، انقلاب روحیه مقاومت و فداکاری و ایستادگی را به ما آموخت  و اباهت شرق و غرب را در هم شکست.

 

 

وی ابراز داشت: انقلاب ما به همه کشورهای اسلامی صادر شد و ثابت کرد که ما از همه لحاظ میتوانیم خود کفا باشیم، مصر، سوریه و دیگر کشورهای اسلامی بر اساس الگو برداری از انقلاب ما حرکت هایی انجام می دهند و مقابل استکبار و ظلم می ایستند.

 

 

رئیس حوزه علمیه شهر خنداب گفت:برای اعتلای انقلاب خونهای زیادی دادیم و گلهای بسیاری برای رشد انقلاب ما جان دادند و درخت انقلاب را با خون های خود آبیار کردند، همه مراجع ما می فرمایند حفظ نظام از اوجب واجبات است و به حضور در راهپیمایی ها تاکید دارند، شرکت در راهپیمایی ها وظیفه دینی و ملی و انقلابی است. وی از همه ایرانی ها خواست تا با وضو و قربت الی ا.. در  راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

انتهای پیام/ش

 

 

 

تگها: راهپیمایی 22 بهمن, انقلاب, خنداب, حضور مردم در راهپیمایی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *