بازدید: 503 | تاریخ انتشار : 21 بهمن 1393

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب ، بسیجیان شهرستان خنداب بیانیه‌ای را به مناسبت دهه مبارک فجر منتشر کردند که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یک سال دیگر از انقلاب متکی به خداوند تعالی با سرافرازی و بلند قامتی گذشت. امام خمینی(ره)

انقلابی که بی نام امام خمینی(ره) در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست، مدافعان آن نیز از مردمانی متفاوت و خاص در طول اعصار مختلف بوده، روز به روز بر عظمت و افتخار اش افزوده شده و ندای موفقیتش همه جهان را طنین انداخته است.

انقلابی که زیاده خواهی های مستکبرین را زیر سوال برده و دستهای اجانب را نه تنها از مرکز این انقلاب بلکه در اقصی نقاط دنیا کوتاه کرده و بریده است یقینا مورد دشمنی واقع می گردد و پیامبر رحمتش  مورد اهانت واقع می شود.

مردمی که امتحان ولایت مداری و ظلم ستیزی را به خوبی در 22 بهمن 57 پس داده اند مگر می شود نسبت به حفظ این انقلاب و دستاورد های عظیم آن بی تفاوت باشند.

شیطنت ها و یاوه گویی های دشمنان روز به روز بیشتر، اما استقامت و هوشیاری این مردم فراتر از تصور ذهن کوتاه دشمنان می باشد ، مردم علیرغم همه هجمه ها و تبلیغات دشمن در 22 بهمن مصمم تر از گذشته به ندای رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) لبیک گفته و نشان خواهند داد که کسی که ملت ایران را بخواهد تحقیر کند، با ضربه متقابل مواجه خواهد شد.

همه ملت ایران و همه دلسوزان در این جهت معتقدند که عزت ملی برای یک کشور بسیار بسیار مهم است، اگر عزت بود، امنیت هم خواهد آمد، اگر امنیت بود، پیشرفت علمی هم خواهد بود، و اگر یک ملت تحقیر شد، همه چیز او به بازی گرفته خواهد شد حتی امنیت و ثروت او، عزت ملی بایستی محفوظ بماند، مسئولین، مردم و بسیجیان بزرگواری شهرستان خنداب نیز همنوا با سایر ملت عزیز در 22 بهمن با حضور خود و با نشان دادن اقتدار خود و با نشان دادن عزم راسخ انشاا.. دشمن را به زانو در خواهد آورد.

انتهای پیام/ش

تگها: بیانیه, حفظ انقلاب, خنداب, بسیجان خنداب, شهرستان خنداب, بسیج, مردمی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *