بازدید: 594 | تاریخ انتشار : 24 بهمن 1393

به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن بیان اوصاف افراد متقین و تشکر و قدردانی از مردم شهرستان خنداب به مناسبت حضور پرشور و خلق حماسه مردمی در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم شهرستان خنداب به دلیل درک بالایی که از مسایل روز دارند حضورشان پر رنگتر می شود، حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمونه بارز این مسئله بود که با توجه به بارش باران راهپیمایی با شور بیشتر و حضور بالاتری انجام شد.

 

 

 حجت الاسلام مجدی زاده گفت:مقام معظم رهبری می فرمایند؛ همین راهپیمایی های روز قدس و 22 بهمن و ... است که باعث بیمه شدن نظام و انقلاب است.

 وی 25 بهمن را سالروز اعدام سلمان رشدی با حکم امام عنوان کرد و گفت: اگر این حکم اجرا می شد، این روزها شاهد اهانت به ساحت مقدس پیامبر نبودیم.

 

 

 

 

امام جمعه شهر خنداب به بارش باران اشاره کرد و گفت: امیرالمومنین (ع) می فرمایند: وقتی نعمت های الهی بر شما واسع می شود و قسمت هایی از نعمت های پروردگار به شما می رسد، با کمی شکر مانع بقیه نعمت ها نباشیم و باقی نعمت را از خودتان دور نکنید و شاکر پروردگار باشید و حمد و شتایش او را درپیش گیرید.

 

 

نماینده ولی فقیه در خنداب شهادت سید عباس موسوی را تسلیت عرض کرد و گفت: ایشان از بنیانگذاران حزب ا.. و حوزه علمیه در لبنان بوده است که به دست صهیونیست ها به شهادت می رسد و همزمان با پیروزی انقلاب به لبنان می رود و حوزه علمیه تاسیس می کند.

 

 

امام جمعه شهر خنداب گفت :27 ربیع الثانی رحلت فقیه بزرگ سید احمد خوانساری است، درباره این عالم از امام پرسیدند که آیا شما آقای خوانساری را عادل می دانید، امام می فرماید، ما در عصمت ایشان شک داریم و شما در عدالت ایشان شک می کنید.

 

 

وی اوضاع کنونی یمن و بحرین را بیان کرد و گفت : بحمدا.. مردم یمن توانستند بر دشمن خودشان، آمریکا و عربستان غلبه کنند و قدرت کشور خود را بدست بگیرند، این جای بسی خوشحالی و نگرانی دارد که همانند مصر، دشمنان در یمن نگذارند این پیروزی ادامه داشته باشد، امیدواریم این پیروزی روز به روز بیشتر شود و دوام داشته باشد.

 

 

حجت الاسلام مجدی زاده اوضاع بحرین را نگران کننده اعلام کرد و گفت: امیدواریم این کشور هم همانند سوریه و یمن به پیروزی دست یابند.

 

 

وی گفت:گزینش خواهران و برادران در حوزه های  علمیه در کشور و خصوصا در شهرستان خنداب آغاز شده است، وی  در ادامه خطاب به اولیاء گفت،جوانان را برای حضور در حوزه های علمیه تشویق کنید، امام باقر (ع) که خود باقرالعلوم و شکافنده علم هستند می فرمایند؛ اگر علم یک عالم به مردم نفع برساند، هم خود عالم نفع ببرد و هم مردم ،از 70 هزار عابد و عالم افضل است.

 

 

لازم به ذکر است حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب ما بین نماز جمعه و نماز عصر از مردم شهید پرور شهرستان خنداب به مناسبت خلق حماسه 22 بهمن تقدیر و تشکر نمود.

 

انتهای پیام/ش

 

تگها: امام جمعه, خلق حماسه, 22 بهمن, خنداب, مردم, نماز جمعه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *