بازدید: 1006 | تاریخ انتشار : 7 اسفند 1393
امیر حسین صدوق رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: در روزهای پایانی سال و با توجه به فرا رسیدن سال جدید و همچنین حضور گردشگران در این شهرستان، با افزایش تقاضا برای خرید کالاها مواجه هستیم که در این خصوص زمینه سودجویی بعضی از افراد فرصت طلب فراهم می شود كه نياز به نظارت و كنترل بيشتری بر بازار دارد.

صدوق بر برخورد جدی و قانونی با گران فروشان و عرضه کنندگان کالاهای بی کیفیت در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود: تأمین آسایش و ارتقای رضایت‌مندی مردم و گردشگران با تشدید نظارت و کنترل بر بازار در ایام عید نوروز و برخورد جدی با متخلفان بدست خواهد آمد.

وی در ادامه گفت: برای مقابله با سوء استفاده احتمالی برخی از افراد سودجو از افزایش تقاضا در روزهای پایانی سال و عید نوروز تعداد بازرسی‌ها از بازارهای شهر و مراکز خدمات‌رسان افزایش می‌یابد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خنداب در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تا به حال بیش از 2300 بازرسی در خصوص عرضه کالا و خدمات انجام شده است که در همین راستا 42 مورد گشت مشترک با همکاری کارشناسان و بازرسان فرمانداری، تعزیرات، اماکن، اداره بهداشت و امور اصناف شهرستان انجام شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر نیز 1200 نخ سیگار قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/ش

تگها: تشدید نظارت, صنعت و معدن, امور اصناف, خنداب, نظارت, ایام عید, روز های پایانی سال

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *