بازدید: 804 | تاریخ انتشار : 9 اسفند 1393
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب از جمع آوری و دستگیری 455 نفر توزیع کننده مواد مخدر و معتاد خطرناک توسط ماموران انتظامی خنداب در 11 ماهه امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم خنداب، سرهنگ جعفر شمس بیرانوند فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در رابطه با جزئیات این خبر افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری دیگر یگانهای انتظامی شهرستان، در راستای ارتقاء امنیت اجتماعیی و به منظور افزایش رضایت شهروندان، طرح برخورد با توزیه کنندگان مواد مخدر و جمع اوری معتادان تابلو و خطرناک در سطح شهرستان را در 11 ماهه امسال به مرحله اجرا درآمد.

جعفر شمس بیرانوند اظهار کرد: در اجرای این طرح تعداد 455 نفر توزیع کننده و معتاد تابلو و خطرناک دستگیر و به یگانهای انتظامی دلالت داده شدند.

وی با بیان اینکه تاثیرات مواد مخدر غیر قابل جبران بوده و خانواده ها باید توجه لازم را در این زمینه داشته باشند افزود: تربیت فرزندان با شیوه های تحکیم آمیز و غیر واقع بینانه فاصله عاطفی آنان از پدر و مادر را در بر خواهد داشت و باعث خواهد شد تا جوانان به دنبال جایگزین های غیر معقول و مخرب نظیر مواد مخدر بروند.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب تصریح کرد: جمع آوری معتادان ولگرد با هدف پیشگیری از وقوع جرایم از جمله سرقت های خرد و همچنین ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان انجام می گیرد که در همین راستا طی 11 ماهه امسال شاهد کاهش 10 درصدی انواع سرقت، در سطح شهرستان بوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده و معتادان تابلو و خطرناک جهت بازپروری تحویل کمپ های اعتیاد شدند.

انتهای پیام/ش

تگها: معتاد, مواد مخدر, خرده فروش, دستگیری, سرقت, پلیس ، خنداب, شهرستان خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *