بازدید: 672 | تاریخ انتشار : 13 اسفند 1393
به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، علی زمانی معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خنداب گفت:انفاق و نیکوکاری در دین مبین اسلام سفارش فراوان شده و یکی از ارزشهای والا می باشد لذا جهت تقارن جشن احسان و نیکوکاری امسال با ایام فاطمیه با شعار« اکرام فاطمی، شور نیکوکاری» به مدت سه روز در روزهای 13 و 14 و 15 اسفندماه برگزار می شود.

علی زمانی با اشاره به این که 46 پایگاه کمیته امداد در این شهرستان فعال خواهد شد افزود: از این تعداد 32 پایگاه در مدارس، 2 پایگاه ثابت شهری در خنداب و جاورسیان و 6 پایگاه بسیج و 6 پایگاه سیار کمکهای نقدی و غیر نقدی را جمع آوری می کنند.

معاون مشارکتهای مردمی در خنداب اظهار کرد: اولین روز از جشن نیکوکاری با نواختن زنگ نیکوکاری در مدرسه امام مهدی (عج) محله حصار خنداب با حضور مسئولین شهرستان آغاز می شود.

وی با بیان اینکه مراسم جشن نیکوکاری امروز چهارشنبه با جمع آوری کمک های دانش آموزی در بیش از 13 مدرسه در شهرستان آغاز می شود، افزود: طبق سیاستگذاری های صورت گرفته، کمک های جمع شده در هر مدرسه در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند طی 24 ساعت به همان مدرسه باز گردانده خواهد شد.

به گفته زمانی در حال حاضر بیشترین نیاز دانش آموزان مربوط به پوشاک و لباس های نو، کیف و کفش و کمک های نقدی است.

زمانی کمک های جمع آوری شده در سال قبل را 42 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: بر آورد اولیه جمع آوری کمک های مردمی در سال جاری 110 میلیون تومان است.
انتهای پیام/ش

تگها: جشن نیکوکاری, جشن عاطفه ها, خنداب, مدارس, دانش آموزان, کمک های مردمی, ایام عید, نوروز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *