بازدید: 1930 | تاریخ انتشار : 14 اسفند 1393
به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، مهندس شعبان یادگاری شهردار شهر خنداب اظهار کرد: به مناسبت هفته منابع طبیعی و درخت کاری شهرداری خنداب 15 هزار اصله نهال درخت و درختچه مازاد بر نیازی که تولید خود شهرداری است را به صورت رایگان در اختیار دهیاری ها و ادارات شهرستان قرار خواهد داد.

شعبان یادگاری افزود: این درخت ها و درختچه ها زبان گنجشک،افراق، اقاقیا، آیلان، پیروکانتا، اسپیره و ارغوان نام دارند که با مکاتبه ای که با فرمانداری انجام شده است در اختیار دهیاری ها و ادرات قرار می گیرند.

وی افزود: در حال حاضر بسزای توزیع موارد مطرح شده، 12 هزار درخت و گل در گلخانه شهرداری موجود است که 4 هزار چنار و 8 هزار گل رز برای سال آینده کاشته شده اند.

شهردار خنداب ادامه داد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و بهبود منظر شهری و با هدف ایجاد محیط شهری مناسب و زیبا، نشاط و سر زندگی در بین شهروندان اقدام به کاشت انواع گل های بهاری در بلوارها، میادین، بوستان ها و فضای سبز سطح شهر خواهیم نمود و به مناسبت هفته درختکاری نزدیک به 2000 اصله نهال درخت و درختچه در معابر و میادین شهر خنداب کاشته خواهد شد.

یادگاری افزود: کاشت این گل ها از لحاظ تنوع رنگی دارای اهمیت ویژه ای است به طوری که می توان در هنگام کاشت، با اجرای طراحی های مناسب محیط زیبایی را خلق کرد، از همین رو همواره می کوشیم علاوه بر ایجاد تنوع در مبلمان شهری و هرس درختان محیطی دلپذیر را برای شهروندان عزیز فراهم نماییم و در همین راستا و آستانه فرا رسیدن ایام نوروز میدان شهدای گمنام چمن کاری خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما خدمت رسانی هر چه بهتر، تامین رفاه و آسایش مردم است و موظفیم هر چه در توان داریم برای جلب رضایت مردم به کار بندیم چرا که رضایت مردم همان رضایت خداوند است.

 

 

 

انتهای پیام/ش

تگها: هفته درخت کاری, خنداب, شهرداری, کاشت درخت, گل و گیاه, شهر خنداب, منظر شهری, منابع طبیعی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *