بازدید: 767 | تاریخ انتشار : 18 اسفند 1393
مراسم گرامیداشت هفته منابع طبیعی و جشن روز درختکاری در دبیرستان حضرت ابولفضل (ع) شهر خنداب برگزار شد.
به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، همزمان با هفته منابع طبیعی و جشن روز درختکاری مراسمی تحت عنوان گرامیداشت این هفته با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه شهر خنداب، اعضای شورای اداری و حضور پررنگ دانش آموزان دبیرستان حضرت ابوالفضل (ع) برگزار گردید.

 عزیزی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خنداب ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان و حضور پرشکوه دانش آموزان مطالبی در خصوص اهمیت منابع طبیعی و حفظ و حراست از این منابع خدادادی عنوان کرد.

عزیزی افزود:  کاشت و غرس نهال در واقع یکی از سنت های الهی است که توسط ائمه و معصومین همواره مورد تأکید بوده است که در همین راستا غرس نهال توسط مسئولین به عنوان نمادی از عزم عمومی جهت افزایش مشارکت پذیری هرچه بیشتر جهت توسعه منابع طبیعی با حضور پر رنگ آهاد جامعه در راستای تحقق شعار امسال با عنوان منابع طبیعی با مردم و برای مردم اقدام شده است.

در ادامه  مهندس غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در خصوص اهمیت منابع طبیعی و نقش آن در حیات انسان و همچنین اقدامات بارز اداره منابع طبیعی در سال 93 که جهت توسعه پایدار شهرستان انجام شده است بیاناتی ایراد نمود، سپس چندین نهال بصورت نمادین توسط مسئولین و دانش آموزان غرس شد.

در پایان هدایایی توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان به دانش آموزان برتر که در خصوص منابع طبیعی فعالیت ویژه داشتند تقدیم شد.

انتهای پیام/ش

تگها: کاشت نهال, هفته منابع طبیعی, شهرستان خنداب, فرماندار, درخت, غرس نهال

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *