بازدید: 711 | تاریخ انتشار : 8 فروردین 1394
رئیس حوزه های علمیه خنداب گفت: عربستان مردم بی پناه را هدف قرار داده و می خواهد امنیتی که در حال شکل گیری در یمن است را مختل کند و زیر ساخت های مهم یمن که در آینده به درد کشور می خورد را از بین ببرد.


 به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، حجت الاسلام والمسلمین صفاهانی رئیس حوزه های علمیه خنداب درباره تجاوز بی شرمانه عربستان به یمن اظهار کرد: مدتی است که در کشورهای منطقه بویژه کشورهای همسایه انقلاب و جنبش های اسلامی صورت گرفته است که این حرکت ها به یک انقلاب تبدیل شده و دشمنان اسلام و اهل بیت از این حرکت ها احساس خطر می کنند.


حجت الاسلام صفاهانی تصریح کرد: همانطور که انقلاب اسلامی ما قدرت پیدا کرده و نمی گذارد کشورهایی همچون آمریکا و اسرائیل به منافع خود برسند، آنها از این می ترسند که کشورهایی که انقلاب کرده اند روزی قدرت بگیرند و سد راه عربستان و اسرائیل و آمریکا شوند، ترس سرتاپای آنها را فرا گرفته و با این حرکت ها می خواهند حرکت انقلابی مردم را از هم متلاشی کنند.

وی افزود: مشخص است عربستان با این حمله چند هدف مشخص دارد، ابتدا این که مردم بی پناه را هدف قرار داده و می خواهد امنیتی که در حال شکل گیری در یمن است را مختل کنند و زیرساخت های مهم یمن را که در آینده به درد کشور می خورد را از بین ببرد تا در آینده یمنی ها نتوانند از آن استفاده کنند.

صفاهانی گفت: در صدر این حملات اسرائیل و آمریکا قرار دارند و  این کشورها هستند که با انتشار انقلاب ایران در سایر کشورها احساس خطر می کنند، کشورهایی که انقلاب می کنند از ایران الگو گرفتند و این آمریکا و اسرائیل است که از قدرت اسلام احساس خطر می کنند و دست به این تجاوزات می زنند.

رئیس حوزه های علمیه خنداب گفت: چندی است که کشورهایی مانند آمریکا و اسرائیل و غیره اسلام هراسی در دنیا به راه انداخته اند و دوست ندارند اسلام قدرت بگیرد

انتهای پیام/ش

تگها: یمن, حمله عربستان, خنداب, رئیس حوزه علمیه, شهرستان خنداب, کودکان, اسلام هراسی, کودک کشی, گناه, حمله

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *