بازدید: 1981 | تاریخ انتشار : 19 فروردین 1394
یاد یاران:
شهید حسن بیاتی متولد 1 مرداد 74، فرزند حبیب الله بیاتی از روستای نصیرآباد در بخش مرکزی شهرستان خنداب است که دارای 3 برادر و 4 خواهر می باشد.

به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، عصر ۱۷ فروردین اشرار مسلح با کمینی در منطقه مرزی میل ۲۳۹ در جنوب شرقی ایران در حد فاصل باهوکلات و پیشین نزدیکی مرز پاکستان و ایران،‌ ۸ تن از مرزبانان نیروی انتظامی را به شهادت رساندند.

 

در این حمله تروریستی ماموران نیز با اشرار درگیر شدند که تعدادی از آن‌ها به هلاکت رسیدند و تعدادی نیز زخمی شدند و  یکی از مرزبانان شهید حسن بیاتی خلوزینی اهل شهرستان خنداب است.

 

سیف الله بیاتی عموی شهید حسن بیاتی خلوزینی گفت: حسن یکسال پیش در ۱۸ فروردین ۹۳ از اراک به خدمت سربازی اعزام شد، دوران آموزشی وی در اراک سپری و به سیستان و بلوچستان اعزام می شود.

 

بیاتی ضمن محکوم کردن حمله تروریست ها به نیروهای مرزبان ایرانی در نزدیک مرز پاکستان، که منجر به شهادت هشت نفر از آنان شد، اظهار کرد: شهادت هنر مردان خداست، مي دانيم که شهادت نقطه اوج و مرتبه کمال سير و صعود وجودی يک مجاهد و برترين صورت تحقق ايثار است، اين گونه است که با شهادت، تقوا و ايثار و جهاد پيوند مي خورند و مجاهد شهيد را به درجات عالي وجودی در عالم ملکوت مي رسانند.

 

شهید بیاتی در آبانماه امسال دوران خدمت خود را به اتمام می رسانده است.

 

پیکر شهید حسن بیاتی امروز به شهرستان منتقل می شود و روز جمعه قبل از خطبه های نماز جمعه  ابتدا به مصلی خنداب و بعد از اقامه نماز جمعه با همراهی مردم شهرستان به روستای نصیر آباد منتقل و همان روز در روستا به خاک سپرده می شود.

 

 شهید حسن بیاتی  اولین شهید روستا، متولد ۱ مرداد ۷۴، فرزند حبیب الله بیاتی از روستای نصیرآباد در بخش مرکزی شهرستان خنداب است که دارای ۳ برادر و ۴ خواهر می باشد.

انتهای پیام/ش

تگها: مرزبانان, خنداب, شهید بیاتی, روستای خلوزین, شهرستان خنداب, شهید حسن بیاتی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *