بازدید: 686 | تاریخ انتشار : 20 فروردین 1394

جشن بزرگ کوثر 25 فروردین در شهرستان خنداب، منطقه جاورسیان در حوزه حضرت زینب(س) و در خنداب حوزه حضرت زهرا(س) در همان روز در سالن ورزشی برگزار می‌شود.

 

 به گزارش نسیم خنداب به نقل از تسنیم، حضرت فاطمه زهرا(س) زنی عالم، دانشمند و سخنور و پرتلاش است که یاور مظلومان، میر و مدبر بود، ایشان در زندگی خود با بهره‌گیری از بهترین شیوه و کمترین امکانات بهترین فرزندان تربیت کردند.

اگر زنان در صراط نورانی حقیقت قدم بگذارند جامعه و خانواده را به سوی کمال هدایت می‎کند، زنان ما باید از این مکتب درس بگیرند تا مشعل ایثار و فداکاری همیشه روشن و جاودان بماند.


سپاه روح الله استان مرکزی به مناسبت میلاد دخت نبی مکرم(ص) و گرامیداشت مقام شامخ زن در تمامی شهرستان‎های استان جشن کوثر را برگزار می‌کند.


جشن کوثر در شهرستان زرندیه در تاریخ 19 فروردین در ساعت 10 صبح در مهدیه زرندیه مسجد صاحب الزمان با سخنرانی حجت الاسلام مهدی هادی برگزار شد.


در شهرستان ساوه حوزه الزهرا(س) در تاریخ 20 فروردین از ساعت 16 الی 18 عصر در سالن ورزشی شهدای دانشجو دانشگاه آزاد با سخنرانی سعید عزیزی استاد دانشگاه تهران برگزار می‌شود.


در شهرستان شازند حوزه الزهراء(س) در 20 فروردین ساعت 9 صبح در حسینیه مسجد جامعه با سخنرانی حجت الاسلام وافی، شهباز حوزه حضرت معصومه(س) 22 فروردین ساعت 9 صبح در حسینیه شهدای بازنه با سخنرانی حجت الاسلامی الهامی‌نیا برگزار می‎شود.


در شهرستان اراک در حوزه کوثر در 20 فروردین در ساعت 9/30 صبح در سالن شهدای پنجم مرداد با سخنرانی  سعید عزیزی برگزار می‌شود.


در شهرستان خمین در حوزه الزهراء(س)در 20 فروردین در ساعت 8.30 صبح در مصلی با سخنرانی سعید عزیزی، در قورچی باشی حوزه حضرت معصومه(س) 22 فروردین 16 عصر در شهابیه با سخنرانی حجت الاسلام دهقان، در شهابیه در حوزه حضرت زینب(س) در 22 فروردین در ساعت 16 عصر در سالن ورزشی قرچی باشی با سخنرانی حجت الاسلام دهقان برگزار می‌شود.


در شهرستان محلات در حوزه الزهراء(س) در 20 فروردین در ساعت 16 عصر در سالن 9 دی با سخنرانی حجت الاسلام صادقی برگزار می‌شود.


در شهرستان آشتیان در حوزه الزهراء(س) در 20 فروردین در ساعت 16 عصر در سالن دانشگاه آزاد با سخنرانی حجت الاسلام حسینی قمی برگزار می‌شود.


در شهرستان مهاجران در حوزه حضرت زینب(س) در 20 فروردین در ساعت 16 عصر در سالن پتروشیمی با سخنرانی حجت الاسلام وافی برگزار می‌شود.


در ساروق در حوزه کوثر 6 در 20 فروردین در ساعت 16 عصر در امامزاده 72 تن با سخنرانی حجت الاسلام عبدی برگزار می‌شود.


در داود آباد در حوزه کوثر 5 در 21 فروردین در ساعت 16 عصر در حسینیه مسجد امیرالمومنین با سخنرانی حجت الاسلام عبدی برگزار می‌شود.


در شهرستان تفرش در حوزه الزهراء(س) در 21 فروردین در ساعت 17 عصر در مصلی با سخنرانی حجت الاسلام دهنوی برگزار می‌شود.


در شهرستان مهاجران در حوزه حضرت زینب(س) در 20 فروردین در ساعت 16 عصر در سالن پتروشیمی با سخنرانی حجت الاسلام وافی برگزار می‌شود.


در شهرستان خنداب در منطقه جاورسیان در حوزه حضرت زینب(س) در 25 فروردین در ساعت 14 عصر با سخنرانی حجت الاسلام اسماعیلی و در حوزه حضرت زهرا(س) در همان روز در ساعت 15/30 عصر در سالن ورزشی  برگزار می‌شود.


در شهرستان فراهان در حوزه حضرت زهرا(س) در 22 فروردین در ساعت 9 صبح در سالن ورزشی بانوان با سخنرانی زهرا عاشق حسینی نویسنده کتاب و روانشناس برگزار می‌شود.


در شهرستان دلیجان در حوزه حضرت زهرا(س) در 23 فروردین در ساعت 16 عصر در مصلی با سخنرانی حجت الاسلام فرحزاد برگزار می‌شود.


در شهرستان کمیجان در حوزه حضرت زهرا(س) در 24 فروردین در ساعت 16 عصر در مهدیه میلاجرد با سخنرانی زهرا عاشق حسینی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ش

 

تگها: جشن ولادت حضرت زهرا, جشن کوثر در خنداب, شهرستان خنداب, جشن

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *