بازدید: 939 | تاریخ انتشار : 21 فروردین 1394
امام جمعه شهر خنداب تاکید کرد: سعودی ها اشتباه کردند و ضرر آن را خواهند دید، حرکت آنها همانند حرکت صهیونیست ها است، همانطور که غزه بر اسرائیل پیروز شد امروز هم مردم مقاوم یمن پیروز میدان خواهند بود.

 به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه به جایگاه بالای شهید اشاره کرد و گفت: همه ما از این دنیا خواهیم رفت و در این دنیا نخواهیم ماند، پس شهادت در راه خدا سعادت است، شهادت قسمت هرکسی نخواهد شد و بندگان خالص خدا در را فی سبیل الله جان خود را فدا خواهند کرد.


امام جمعه شهر خنداب گفت: نوعا ما از مرگ و قیامت و حساب آن روز ترس داریم، پس برای توشه آخرت کوتاهی نکنیم و تا در این دنیا فرصت داریم استفاده کنیم و از لغزش ها مبرا باشیم، زمانی که به سرای آخرت منتقل شویم نمی توانیم به حسنات خود اضافه کینم.


حجت الاسلام مجدی زاده اظهار کرد: امیر المومنین علی (ع) می فرمایند، برخی از مردم با دنیا مانوس شدند و گول دنیا را خوردند و فریب لذت های دنیا را خوردند و به آن اعتماد کردند ولی دنیا آنها را زمین زد، وی ادامه داد،اکثرا مردم تا لحظه موت در حال لذتهای دنیوی بودند، سعی کنیم در دنیا فریب نخوریم و هرچه بیشتر در این دنیا در جهت پاکیزه شدن و محبت به اهل بیت(ع) قدم برداریم.


وی افزود: امروز که روز میلاد باسعادت فاطمه حضرت زهرا (س) و روز زن هست، سخن گفتن درباره حضرت بسیار مشکل است، امام صادق (ع)می فرمایند: کسی فاطمه را آنطور که حق معرفت فاطمه زهرا(س) است بشناسد، شب قدر را درک کرده است، آیا می شود شب قدر را درک کرد؟، قرآن می فرماید ای پیغمبر تو چه میدانی که شب قدر چه قدر عظمت دارد.


امام جمعه شهر خنداب گفت: انسان نمی تواند عظمت حضرت زهرای اطهار را درک کند، چگونه انسان می تواند کسی را درک کند که اشرف انبیای الهی، پیامبر اکرم(ص) می فرماید: پدرش به فدایش باد، و در جای دیگر می فرمایند، فاطمه جان پدر و مادرم به فدای تو باد.


مجدی زاده اضافه کرد: رهبری در کنگره 7 هزار زن شهید فرمود، زن در تعرف قالبا شرعی همچون عنصری در حاشیه و بی نقش در تاریخ سازی، زن در تعریف غربی موجودی است که جنسیت بر انسانیت اش می چربد و ابزاری جنسی برای مردم و در خدمت سرمایه داری جدید است، شیر زنان انقلاب و دفاع مقدس نشان دادند که الگوی سوم زن نه شرقی و نه غربی هستند، زن مسلمان ایرانی تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهانیان گشود و ثابت کرد که می توان زن، عفیف، محجبه و شریف و در همین حال در متن و مرکز بود و خانواده را پاکیزه نگاه داشت و در عرصه های سیاسی و اجتماعی نیز سنگر سازی های جدید کرد و فتوحات بزرگ را به ارمغان آورد.


وی افزود: 21 فروردین سالروز تاسیس بنیاد مسکن بنا به فرموده امام راحل بود که تاسیس شد تا برای اقشار کم درآمد موجب فراهم آوردن مسکن باشند، نظارت بر ساخت مسکن های مقاوم و پرداخت وام های قرض الحسنه از کارهای این اداره است که با بینش عمیق امام به فکر مسکن برای محرومین بودند.


امام جمعه شهر خنداب سالروز شهادت سرلشکر صیاد شیرازی را تسلیت گفت و ادامه داد: در هفته گذشته 8 نفر از مرزبانان ایرانی در حمله تروریست ها در مرز ایران و پاکستان به شهادت رسیدند که یکی از این شهدای بزرگوار شهید حسن بیاتی از شهرستان خنداب است.


حجت الاسلام مجدی زاده از درگاه خداوند منان برای خانواه شهید بیاتی صبر جزیل و فراوان و از مسئولین خواست تا برای امنیت بیشتر مرزها تدبیری داشته باشند.


وی ادامه داد: رهبری رهنمودهای بسیار خوبی در رابطه با مذاکرات هسته ای و تجاوز عربستان به یمن داشتند که فرمودند: سعودی ها اشتباه کردند و ضرر آن را خواهند دید، حرکت آنها همانند حرکت صهیونیست ها بود، همانطور که اسرائیل بر غزه پیروز نشد و پیروز میدان مردم غزه بودند، امروز هم مردم مقاوم یمن پیروز میدان خواهند بود چرا که از جهت سازو کار نظامی عربستانی ها قوی تز از اسرائیل نیستند و مردم یمن هم ضعیف تر از مردم غزه نیستند و چندین میلیون افراد مقاوم دارند.


انتهای پیام/ش

تگها: عرستان, حمله به یمن, خنداب, امام جمعه خنداب, شهید بیاتی, مردم مقاوم یمن, روز زن, ولادت حضرت زهرا

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *