بازدید: 1176 | تاریخ انتشار : 26 فروردین 1394
مسئول نظام صنفی شهرستان خنداب گفت: 33 درصد یارانه های کشمش کشاورزان به آنها پرداخت نشده است در صورتی که مسئولین قول داده بودند تا 20 فروردین به حساب کشاورزان واریز شود.

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نسیم خنداب، علی بارانی مسئول نظام صنفی کشاورزان شهرستان خنداب گفت: خرید  کشمش سبزه کشاورزان در سال 93 با حمایت دولت مبنی بر این که در هر کیلو 700 تومان یارانه به کشاورزان پرداخت شود، توسط بخش خصوصی انجام شد، کشاورزان نیز کشمش های سبزه را به قیمت 3300 تومان به کارخانه تحویل دادند که بعد از یک الی دو ماه مبلغ 3300 از طرف کارخانه به کشاورزان پرداخت شد.


علی بارانی اظهار کرد: دولت 67 درصد یارانه ای که  می بایست بابت هر کیلو سبزه به کشاورزان بدهد را با پیگیری های مستمر در 27 اسفند امسال به حساب کشاورزان واریز کرد.

وی افزود: 33 درصد یارانه های کشاورزان هنوز واریز نشده است که قرار بود تا 20 فروردین 94 به آنها پرداخت شود، متاسفانه با پیگیری های پی در پی و روزانه راه به جایی نبرده ایم و مسئولین جواب قانع کننده و قطعی به ما نداده اند.

مسئول نظام صنفی کشاورزان شهرستان خنداب یادآوری کرد:  3 هزار و 836 تن سبزه به کارخانه کشمش سبز اراک در شهرستان خنداب فروخته شده است و 384 تن نیز به کارخانه هایی که در ملایر وجود داشته تحویل داده شده که در آمار شهرستان خنداب وجود دارد.

بارانی گفت: با پرداخت 700 تومانی که دولت باید به حساب کشاورزان واریز کند قیمت خرید هر کیلو کشمش سبزه از کشاوران 4000 تومان است.

حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ما گفت: کارهای یارانه کشمش کشاورزان انجام شده و در حال پیگیری است تا به حساب آنها واریز شود.

انتهای پیام/ش

تگها: کشاورزان, یارانه انگور, خنداب, نظام صنفی, کشاورزی, دولت, یارانه کشمش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *