بازدید: 632 | تاریخ انتشار : 26 فروردین 1394
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان خنداب گفت: با هماهنگی هایی که در استان انجام شده قرار است تا در ماه آینده درب حرم حضرت ابوالفضل(ع) به مدت یک روز به شهرستان خنداب منتقل شود.

 محمود یادگاری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نسیم خنداب گفت: مردم فهیم شهرستان خنداب در راستای کمک به ساخت شبستان حضرت فاطمه(س) در نجف اشرف و ساخت درب باب الراس حرم حضرت ابوالفضل (ع) مبلغ 43 میلیون و 500 هزار تومان نقدی و 25 گرم طلا کمک کرده اند.


محمود یادگاری اظهار کرد: در همین راستا 6 نفر کارگر متخصص، 2 نفر آشپز به سامرا و 2 نفر کارگر به نجف اشرف برای کمک به ساخت شبستان حضرت فاطمه (س) و یک نفر به بیمارستان امام سجاد(ع) در کربلا فرستاده شده اند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان خنداب تعداد خادمین در این شهرستان را 180 نفر عنوان کرد و گفت: در اکثر روستاهای شهرستان خادمین برای جمع آوری نذورات برای کمک به ساخت عتبات عالیات فعال هستند که با هماهنگی دفتر امام جمعه در اربعین سال گذشته، 15 نفر از این افراد برای زیارت حرمین به کربلا فرستاده شدند.

وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی هایی که انجام شده قرار است تا در ماه آینده درب حرم حضرت ابوالفضل(ع) به مدت یک روز به شهرستان خنداب منتقل شود تا مردم این شهرستان نیز از دیدن آن از نزدیک محروم نشوند، تاریخ انتقال دقیقا مشخص نیست ولی در اردیبهشت ماه به این شهرستان انتقال خواهد یافت و بک روز در آستان مبارک امامزاده(ع) محمد مسعود(ع) در جلوی دید عموم خواهد ماند.

انتهای پیام/ش

تگها: حرم حضرت عباس, درب حرم, خنداب, عتبات عالیات, انتقال, ابوالفضل, مسئول ستاد, دفتر امام جمعه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *