بازدید: 2107 | تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1394
فرمانده نیروی زمینی ارتش در دیدار با خانواده گروهبان شهید رحیم لقمانی از شهدای نیروی زمینی در خنداب گفت : ارتش جمهوری اسلامی به حرکت های مذبوحانه دشمنان ، قاطع و سریع پاسخ می دهد.


به گزارش نسیم خنداب، امیرپوردستان در دیدار با خانواده گروهبان شهید رحیم لقمانی از شهدای نیروی زمینی در خنداب با اشاره به دیدار فرماندهان و نیروهای ارتش با مقام معظم رهبری افزود : فرماندهی معظم کل قوا در این دیدار با فرمایشات داهیانه، حکیمانه و قاطع، مسیری روشن، امید بخش و بالنده را فراروی نیروها قرار دادند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح همراه با معنویت گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی برای تحقق منویات، فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری همه توان و ساز و کارهای خود رو به کار خواهد بست.

امیرپوردستان افزود: این نیرو به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری به توان دفاعی و نظامی خود خواهد افزود و با بهره مندی از تجربه های گران سنگ هشت سال دفاع مقدس با همه توان برای دفاع از کیان اسلامی آماده است و اجازه زیاده خواهی به بدخواهان نخواهد داد.

در این دیدار غیاثی فرماندار شهرستان خنداب به اتفاق شهرام ثامنی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان خنداب نیز حضور داشتند که امیر پوردستان طی سخنانی بر جایگاه رفیع شهدا اشاره و خاندان مکرم آنان تاکید کرد و و ایثارگران را میراث داران عرصه شهید و شهادت دانست و تجلیل و تکریم از آنان را به عنوان یک شرح وظیفه خطیر برای آحاد جامعه و مسئولین مطرح نمود.


وی ضمن تشریح ابعاد مختلف سخنان مقام معظم رهبری در روز ارتش صلابت و ایستادگی نیروهای مسلح کشور ایران اسلامی را از برکت خون شهدا و ایثار جانبازان و آزادگان دانست.


پوردستان با اهدا لوحی از مادر شهید معظم رحیم لقمانی تقدیر و تشکر نمود.


گروهبان دوم شهید رحیم لقمانی جمعی لشکر 21 حمزه در سال1340 در خنداب متولد شد و در سال 1363 در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

 

 

انتهای پیام/ش

تگها: ارتش, شهید لقمانی, خنداب, شهادت, دیدار با خانواده شهدا, پوردستان, فرمانده نیروی زمینی ارتش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *