بازدید: 977 | تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1394
به علت تردد بالای وسیله نقلیه، آسفالت محور اصلی خنداب به اراک به صورت موزاییکی درآمده و شکسته شده است و در برخی از نقاط چاله های بزرگی در مسیر ایجاد شده که باعث انحراف رانندگان از جاده و بوجود آمدن تصادفات می شود.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نسیم خنداب، پس از تماشای مناظر بکر طبیعی و بهار زیبای شهرستان خنداب، نمایان است که دغدغه اصلی ساکنان این شهرستان نبود جاده مناسب است.

جلوه های طبیعی و انواع درختان میوه، مسیر عبوری محور اصلی خنداب به اراک را از سایر مسیرهای شهرستان های هم جوار متمایز کرده است.

سالهای قبل با همت مسئولین شهرستان درصد بالایی از محور خنداب به اراک تعریض شد که 11 کیلومتر از این پروژه باقی ماند، بسزای این که این 11 کیلومتر تعرض نشده است به علت تردد بالای وسیله نقلیه آسفالت موجود نیز به صورت موزاییکی و شکستگی درآمده و در برخی از نقاط چاله های بزرگی در مسیر ایجاد شده که باعث انحراف رانندگان از جاده و بوجود آمدن تصادفات می شود.

چاله های زیادی در محور اصلی خنداب به اراک از ورودی شهر جاورسیان تا روستای دهسد ایجاد شده است که این امر با وجود مجتمع آب سنگین در این شهرستان مسئله جالبی نیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 انتهای پیام/ش

تگها: محور خنداب, جاده اصلی, شهرستان خنداب, نامناسب بودن جاده, چاله, نارضایتی, مردمی, آب سنگین اراک

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *