بازدید: 509 | تاریخ انتشار : 1 خرداد 1394
امام جمعه شهر خنداب تصریح کرد: رهبری فرمودند بیگانگان بدانند که خواب بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای خوابی است بی تعبیر و آرزویی است که به گور خواهند برد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه در مورد شهادتین و ایمان خالص انسان به درگاه پروردگار که باعث سعود مقام او و بالا رفتن مقامش خواهد شد مطالبی را مطرح کرد.


حجت الاسلام مجدی زاده در ادامه خطبه ها میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل (ع) و حضرت زین العابدین (ع)و امام حسین(ع) و روز پاسدار را به پاسداران ایران اسلامی تبریک گفت و اظهار کرد: رهبری در رابطه با پاسداران 2 جمله می فرماید که جمله اول اهمیت پاسدار را مشخص می کند و جمله دوم خطاب به پاسداران است، مقام معظم رهبری می فرمایند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجموعه ای است که امروز برای کشور و ملت ایران و همه هدفهای والایی که این ملت برای خویش ترسیم کرده است ضرورری و لازم است.

وی افزود: رهبری در فرمایش دیگری می فرمایند؛ برادران عزیز مسئولیت در مجموعه سپاه پاسداران را یک موهبت الهی بدانند، وی در ادامه گفت: موهبت الهی است که این لباس سبز را برتن کنند و در خدمت نظام و جامعه باشند.

امام جمعه شهر خنداب خاطرنشان کرد: رهبری در جمع سپاهیان در دانشگاه افسری امام حسین(ع) فرمایشات ارزشمندی داشتند که در رابطه با حمایت همه جانبه ملت و آحاد ملت ایران اسلامی بود که فرمودند بیگانگان بدانند که خواب بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای خوابی است بی تعبیر و آرزویی است که به گور خواهند برد.

لازم به ذکر است در نماز عبادی سیاسی جمعه برخی از مسئولین شهرستان حضور نداشتند.

 

 

 انتهای پیام/ش

تگها: آمریکا, بازدید از مراکز هسته ای, تعبیر خواب, بیگانگان, ایران, مصاحبه, دانشمندان هسته ای

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *