بازدید: 632 | تاریخ انتشار : 7 خرداد 1394
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی کلاس آموزشی قالیبافی برای 40 نفر از بانوان بیکار روستایی در روستای شهید در بخش قره چای شهرستان برگزار خواهد شد.

 سعید کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی کلاس آموزشی قالیبافی برای 40 نفر از بانوان بیکار روستایی در روستای شهید در بخش قره چای شهرستان برگزار خواهد شد.


سعید کریمی اظهار کرد: این کلاس آموزشی با اعتباری بالغ بر 24 میلیون تومان به صورت بلاعوض برای متقاضیان تدارک دیده شده است که با خرید و در اختیار گذاشتن لوازمات کار برای این افراد انجام خواهد شد.

وی افزود: بعد از اتمام کلاس های آموزشی افرادی که با موفقیت بتوانند نمره حد نصاب را دریافت کنند، از طریق معرفی به بانک و اعتبارات امدادی از تسهیلات مشاغل خانگی بهره مند خواهند شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خنداب شروع کلاسهای آموزشی را از اواسط هفته آینده اعلام کرد و گفت: این آموزش در 2 ماه به طول می انجامد که این افراد در سطح درجه یک قالی بافی قرار خواهند گرفت.

کریمی گفت: کمیته امداد خنداب آمادگی دارد که در این طرح و سایر طرح هایی که در صورت اختصاص فضای مناسب در روستاها و وجود متقاضی اشتغال به هدف اقتصاد مقاومتی و سطح ارتقای اقتصادی و جلوگیری از مهاجرت مردم به شهر باشد حمایت مالی داشته باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از کلیه افراد کارآفرینی که بتوانند زمینه اشتغال مددجویان این نهاد را فراهم سازند پشتیبانی مالی و حمایت خواهیم کرد، مشروط بر این که بتوانند محصولات تولیدی را به فروش برسانند.

انتهای پیام/ش

تگها: قالی بافی, کمیته امداد, خنداب, شهرستان خنداب, زنان بیکار, اقتصاد مقاومتی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *