بازدید: 653 | تاریخ انتشار : 7 خرداد 1394
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خنداب گفت: با تامین اعتبار، تعریض 11 کیلومتر در بحث زیر سازی در 2 ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، انعامی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خنداب در تکمیل این خبر گفت: به علت شکایت مردمی از 11 کیلومتر باقیمانده از تعرض جاده خنداب، عرض کم جاده از روستای خانقاء تا روستای دهشیرخان و بوجود آمدن تصادفات متعدد در این مسیر ها سعی کردیم با کمک مسئولین شهرستان و استانی در صدد هر چه بیشتر تعریض 11 کیلومتر باقیمانده برآییم که خوشبختانه با کمک مسئولین و مردم بخش قره چای نزدیک به 1 هفته است که 11 کیلومتر باقیمانده از تعریض محور خنداب را شروع کرده ایم.

وی افزود: پیمانکار تا جایی که ممکن است در این پروژه کار خواهد کرد تا این پروژه را به اتمام برساند، با وجود تامین اعتبار به محض زیرسازی آسفالت آن نیز انجام خواهد شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خنداب گفت: آسفالت و روکش مسیر 28 کیلومتری از خنداب تا دهشیرخان مبلغی بالغ بر 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که در حال حاضر چنین اعتباری برای این پروژه وجود ندارد ولی با کمک فرماندار شهرستان و اخذ اعتبار ملی در صدد انجام این کار هستیم.

انعامی گفت: با تامین اعتبار، تعریض 11 کیلومتر در بحث زیر سازی در 2 ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

وی در بحث گردنه درمن داین خاطرنشان کرد: پیمانکار در بازگشایی این گردنه فعال است ولی تا 20 روز آینده اعتبار پیمانکار به اتمام خواهد رسید، بازدیدی که در 3 روز گذشته با جمعی از مسئولین از این پروژه داشتیم پیشرفت خوبی داشته اند، پیشرفت فیزیکی پروژه براساس اعتباری که  اختصاص یافته است 20 روز دیگر 100 درصد خواهد شد ولی تکمیل پروژه گردنه درمن داین نیازمند اعتبار است.

 

 

انتهای پیام/ش

تگها: گردنه, درمن داین, جاده جدید خنداب, خنداب, اداره راه, تعریض جاده خنداب, شهرسازی, تامین اعتبار

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *