بازدید: 1881 | تاریخ انتشار : 7 خرداد 1394
برخی از مسئولین شهرستان خنداب در آخرین روز از هفته جانباز با سه نفر از جانبازان بخش قره چای دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، در آخرین روز از هفته جانباز، حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب، حجه الاسلام و المسلمین احمدی امام جمعه شهر جاورسیان و ثامنی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب از جانبازان روستاهای ایوند، اناج  و شهر جاورسیان دیدار و تجلیل کردند.

 فرماندار خنداب در این دیدارها ضمن اشاره بر تداوم راه شهدا و ایثارگران بر لزوم روند دیدارها از خاندان مکرم شاهد و ایثارگر توسط سایر دستگاههای اداریی نیز تاکید کرد.

امام جمعه شهر جاورسیان ضمن خرسندی از دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از بنیاد شهید و امور ایثارگران به واسطه تدارک دیدارها تقدیر کرد.

ثامنی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص لزوم سرکشی از خاندان مکرم شاهد و ایثارگر افزود، طرح دیدار با علمداران حماسه تا شش ماهه اول سال 94در شهرستان خنداب ادامه خواهد داشت که لزوم مشارکت سایر ادارات نیز محسوس است.

مسئولین از بسیجی جانباز 25 درصد محمود شیخی در شهر جاورسیان که در سال 1364 در غرب کشور مجروح شده و از بسیجی جانباز 25 درصد محمود طهماسبی روستای اناج که در سال 1367 در شلمچه  مجروح شده است و جانباز 35 درصد خلیل مزرعه فراهانی که در سال 66 در محور عملیلتی جنوب به درجه جانبازی نایل آمدند دیدار و گفتگو کردند.

 

 

تگها: جانبازان, شهدا, بخش قره چای, جاورسیان, امام جمعه, امام جمعه شهر جاورسیان

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *