بازدید: 503 | تاریخ انتشار : 24 خرداد 1394
امام جمعه شهر خنداب در رابطه فاش شدن اخبار جاسوسی و شنود صهیونیست ها از مذاکرات ایران و 1+5 گفت: گاهی ملت ایران از روند مذاکرات اطلاع ندارند در صورتی که دشمنان ما کاملا بر آن واقف هستند، مسئولین با ملت روراست باشند و تا جایی که راه دارد حقایق را به ملت بگویند.

 حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب در رابطه با مذاکرات هسته ای گفت: در باره مذاکرات هسته ای که در این ایام در سطح وزیران و معاونان وزیر و گاهی در سطح کارشناسان در جریان هست از مسئولین می خواهیم توصیه های رهبری را جدی بگیرند و خطوط قرمز را رعایت کنند.


حجت الاسلام مجدی زاده اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند" به هیچ وجه اجازه داده نشود، غربی ها به بهانه نظارت به حریم امنیتی و دفاعی کشور نفوذ کنند، مسئولین نظامی کشور به هیچ وجه ماذون نیستند که به بهانه نظارت و بازرسی و غیره بیگانگان را به حریم و حصار امنیتی و دفاعی کشور راه بدهند و یا توسعه دفاعی کشور را متوقف کنند.

وی در ادامه افزود: توسعه و توانایی دفاعی کشور مشت محکم ملت در عرصه دفاعی است که بایستی این امر همچنان باید بماند و قوی تر شود.

امام جمعه شهر خنداب متذکر شد: مطلب دیگری که تیم هسته ای و مسئولین ایران در مذاکره با گروه 1+5 بایستی به آن توجه کنند، این است که آمریکا غیر قابل اعتماد است، مواظب نیرنگ وخدعه آنان باشند، رهبری در این باره زیاد مطرح کرده اند که هدف آنها خنجر زدن از پشت سر است، همه راهکارهای حرکات ظالمانه و برخورد آنها را در نظر بگیرند و آنها را ببندند.

مجدی زاده خاطرنشان کرد: اخیرا اخباری در رابطه با شنود صهیونیست ها از اخبار مذاکرات و اطلاع آنها از روند گفتمان ها فاش شد، گاهی ملت ایران از روند مذاکرات اطلاع ندارند در صورتی که دشمنان ما کاملا بر آن واقف هستند، می طلبد افراد مذاکره کننده توجه بیشتری به مسائل داشته باشند و هر چه بیشتر با ملت رو راست باشند و حقایق را تا جایی که راه دارد به ملت بگویند، و در مقابل دشمنانی که در صدد ضربه زدن به ما هستند را بگیرند و راههای شنود آنها را ببندند.

انتهای پیام/ش

تگها: ملت, دشمنان ایران, خنداب, امام جمعه شهر, خدعه, آمریکا, نیرنگ, خاسته های نابجا, بازدید مراکز هسته ای

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *