بازدید: 2513 | تاریخ انتشار : 1 تیر 1394
رییس اتاق اصناف شهرستان خنداب گفت: تا به حال 1146 جواز کسب در این شهرستان صادر شده است که از این تعداد 197 جواز تولیدی، 702 مورد توزیعی و 247 جواز خدماتی است.

 عباس محمدی رییس اتاق اصناف شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب گفت: تا به حال 1146 جواز کسب در این شهرستان صادر شده است که از این تعداد 197 جواز تولیدی، 702 مورد توزیعی و 247 جواز خدماتی است که از مجموع این موارد 13 مورد از جوازها مربوط به خانواده های ایثارگر، جانبازان و شهدا بوده است.

عباس محمدی گفت: از سال 93 همزمان با صدور جوازها، جواز الکترونیکی همراه آنها صادر می شود که از مزیت این جواز می توان به همراه بودن همیشگی و استفاده آن به عنوان عابر بانک اشاره کرد.

 

 وی افزود: در 3 ماهه سال جاری 154 مورد بازرسی توسط گشت های مشترک بین اتاق اصناف، اداره صنعت و معدن، اماکن عمومی، اداره بهداشت و تعزیرات انجام شده است که از بین سم فروشی های مجاز نزدیک به 50 لیتر سموم تاریخ مصرف گذشته از سطح شهرستان جمع آوری و امحاء شده است.


محمدی افزود: در برخورد با متخلفین در سال قبل، عوامل اتاق اصناف با 57 مورد از متخلفین برخورد که در پایان منجر به پلمپ واحد صنفی آنها شده است.

رییس اتاق اصناف شهرستان خنداب همچنین از برگزاری همایش خبازان در روزهای اخیر خبر داد و گفت: در روز های آتی کلاس های پیش نیاز صدور پروانه کسب در این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر کنترل قیمت ها در ماه مبارک رمضان گفت: در گشت های مشترک از واحد های صنفی، قنادی ها، نانوایی ها، رستوران ها، واحد های صنفی میوه و تربار، قصابی ها و مرغ فروشی ها بازرسی خواهیم کرد و با متخلفان برخورد جدی و قاطعی خواهیم داشت.

محمدی گفت: اتاق اصناف شهرستان خنداب دارای 9 اتحادیه به نام های، اتحادیه مشاورین املاک و آرایشگران،اتحادیه مصالح و لوازم ساختمانی، اتحادیه خواروبار فروشان، اتحادیه لوازم خانگی و عکاسان، اتحادیه پوشاک فروشان، اتحادیه لوازم یدکی و خدمات خودرو، اتحادیه میوه و تره بار، اتحادیه خبازان و اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اتاق اصناف فعالیت خود را با نمایندگی در سال 84 در خنداب شروع کرده است و تا به حال دارای 5 نفر نیرو است که متاسفانه وسیله نقلیه ای برای بازرسی از سطح شهرستان در اختیار ندارد.

 انتهای پیام/ش

تگها: جواز کسب, اتاق اصناف, خنداب, شهرستانی, اخبار خنداب, منشور خبر های روزانه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *