بازدید: 695 | تاریخ انتشار : 5 تیر 1394
امام جمعه شهر خنداب گفت: از تیم هسته ای می خواهیم در مذاکرات از مواضع قدرت فرمایشات رهبر معظم انقلاب را رعایت کنند و حقوق هسته ای ایران را فدای زیاده خواهی های آمریکا نکنند.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه به توصیف افراد متقین پرداخت و گفت: عزم و اراده از صفات افراد متقین است، خداوند با افراد متقین است و همواره نصرت الهی شامل حال آنها خواهد بود.


حجت الاسلام مجدی زاده فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت خدیجه (س) را تسلیت گفت و اظهار کرد: از پیامبر (ص) روایت است که می فرمایند: افضل زنان بهشتی این چهار زن هستند، حضرت خدیجه(س)، حضرت فاطمه(س)، حضرت مریم (س) و حضرت آسیه (س) است، خداوند تعالی در قرآن کریم این چهار زن را برای الگو به همه مردم معرفی می کنند.

وی همچنین سالروز شهادت شهید بهشتی در هفتم تیر را تسلیت عرض کرد و گفت: رهبری برای چندمین بار خطوط قرمز تبیین کردند و فرمودند: ما از ابتدا گفتیه ایم میخواهیم تحریم های ظالمانه برداشته شود که البته در مقابل آن می خواهیم چیزهایی هم بدهیم به شرط اینکه صنعت هسته ای متوقف نشود و حرکت کند، تحریم های اقتصادی، مالی و بانکی چه مربوط به شورای امینت، کنگره و دولت آمریکا باید فورا هنگام امضای موافقت نامه برداشته شود.

امام جمعه شهر خنداب گفت: رهبری در ادامه افزودند: بازرسی از مراکز نظامی و پرس و جو از شخصیت های ایرانی ممنوع است که ما ملت شهید پرور خنداب نیز پیروی از رهبر معظم انقلاب از تیم هسته ای می خواهیم در مذاکرات از مواضع قدرت فرمایشات اهبر معظم انقلاب را رعایت کنند و حقوق هسته ای ایران را فدای زیاده خواهی های آمریکا نکنند.

وی شهدا را چشم و چراغ این مملکت دانست و خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی گلزار شهدای خنداب از 9 تیر در خنداب آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/ش

تگها: غرب, مذاکرات هسته ای, خنداب, امام جمعه, نماز عبادی سیاسی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *