بازدید: 467 | تاریخ انتشار : 18 تیر 1394
برخی از شهروندان خندابی به بیان اهداف حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پرداختند و دفاع از مردم مظلوم فلسطین و لبیک به ندای مقام عظمای ولایت و مقام معظم رهبری را از بالاترین اهداف حضورشان در این راهپیمایی عنوان کردند.

به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، محمد درویشی دبیر ستاد بزرگداشت روز قدس شهرستان خنداب گفت: مردم ایران اسلام در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس به ندای تاریخی امام خمینی (ره) لبیک می گویند و در راهپیمایی آن روز شرکت و تحکیم مجددی با فرمایشات عظمای ولایت و مقام معظم رهبری خواهند داشت.

وی در خصوص اهمیت حضور مردم در راهپیمایی اظهار کرد: مردم پرچمدار حاکمیت اسلامی و اسلام ناب محمدی هستند و آیات و روایات بسیاری هست که وقتی مسلمانی در بند ظلم و ستم گرفتار شده بر ما واجب است تا به عنوان مسلمان به پا خیزیم و آنچه از دست ما بر می آید کوتاهی نکینم.

درویشی متذکر شد: از طرفی اتفاقاتی که در جهان توسط دشمنان انجام می شود این است که می خواهند حافظه امت اسلامی، اسرائیل و جنایات اسرائیل را فراموش کنند، در مقابل این حرکت باید ایستاد، راهپیمایی روز قدس بیانگر ظلم و جنایات اسرائبل علیه مردم مظلوم فلسطین و قیام مردم ایران جهت گرفتن حقوق قانونی مردم مظلوم فلسطین است.

بیت المقدس، قبله اول مسلمین در اسارت اسرائیل واقع شده است, بیت المقدس توسط این رژیم غاصب؛ غصب شده که باید دراین راهپیمایی حضور داشته و به گوش برسانیم و مقدمات آزادی قدس شریف را مهیا کنیم.

نقدی شهروند خندابی گفت: همه ملت ایران باید در این راهپیمایی شرکت کنند، راهپیمایی روز قدس وابسته به دولت و حزب و گروهی نیست، این راهپیمایی در وهله اول انسجام و اتحاد ملی و لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری و امام راحل است.

نقدی متذکر شد: وقتی روز قدس میلیونها نفر از مردم ایران به خیانها می آیند می توانند با حضور گسترده خود معادلات سیاسی دنیا را بهم بزنند و آنرا تغعیر دهند.

محمود یادگاری یکی دیگر از شهروندان خندابی راهپیمایی روز قدس را یک تکلیف دانست و گفت: راهپیمایی روز قدس مهر سکوتی بر لبان دشمنان خواهد زد در همین راستا حضور مردم در این راهپیمایی واجب عینی است.

 وی با اشاره به حساسیت کنونی در موضوع مذاکرات گفت: مردم با به خیابان آمدن و زدن فریادهای محکم مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و مرگ بر

آل سعود، انزجار خود را به دشمنان نشان خواهند داد و هم پشتوانه محکمی برای مذاکره کنندگان خواهد بود. 


یادگاری متذکر شد: مردم شهرها و روستاهای شهرستان خنداب به منظور عمل به تکلیف شرعی و لبیک به فرمان تاریخی امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب، هر چه باشکوهتر در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنند. 


انتهای پیام/ش

تگها: روز قدس, مردم, خنداب, رهاپیمایی, اسرائیل, فلسطین, ایستادگی, مقاومت

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *