بازدید: 405 | تاریخ انتشار : 19 تیر 1394

امام جمعه خنداب گفت: کودک کشی و مظلوم کشی این روزها مثل و مشابه پیدا کرده، اقدامات آل سعودی که خود را خادم الحرمین می نامد و کودک کشی می کند بسیار شرم آورتر و فاحش تر از رژیم غاصب اسرائیل است.

 

 به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب ضمن تشکر و قدردانی از مردم شهید پرور شهرستان خنداب به مناسبت حضور حماسی در روز قدس گفت: امیرالمومنین می فرمایند 3 چیز زینت مومن است تقوی الهی، صداقت و راستی و امانت داری، شخص مومن باید این 3 مورد را رعایت کند تا مومن شناخته شود.

حجت الاسلام مجدی زاده اظهار کرد: در دهه آخر مبارک ماه مبارک رمضان قرار داریم و این روزها را باید بیشتر قدر بدانیم و از سفره ضیافت الهی در آخرین روزهای بهره کافی را ببریم، در روایات آمده پیامبر در دهه آخر ماه مبارک رمضان در مسجد معتکف می شدند.


وی افزود: امام راحل به خاطر ظلمی که اسرائیل به مردان و زنان فلسطین روا می داشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کردند و فرمودند، این روزها حملات وحشیانه اسرائیلی ها نسبت به برداران و خواهران فلسطینی شدت گرفته، بویژه در جنوب لبنان به قصد نابودی مبارزان فلسطینی پیاپی خانه و کاشانه آنها را بمباران می کنند، من از عموم مسلمانان جهان و دولت های اسلامی می خواهم که برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آنان به هم بپیوندند و جمیع مسلمانان جهان را دعوت می کنم تا آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به راهپیمایی بیایند، چرا که این روز سرنوشت فلسطین را تعیین خواهد کرد.


امام جمعه شهر خنداب گفت: اهمیت روز قدر هم همانند شب قدر است، همانطور که دعای مردم روزه دار در روز قدر مستجاب می شود، نفرین های آنها نیز تاثیر بسزایی دارد که انشاالله هرچه زودتر شاهد سقوط رژیم صهیونیستی اسرائیل و رژیم غاصب و ظالم آل سعود باشیم.


حجت الاسلام مجدی زاده به سالروز قیام مسجد گوهرشاد مشهد در مقابل مخالفت با طرح عفاف زدایی رضاخان اشاره کرد و گفت: روز 21 تیر به همین مناسبت روز عفاف و حجاب نامیده شده است، بعد از این که رضاخان مسئله کشف حجاب را مطرح کرد و سخنرانی هایی را برای آماده سازی مردم ایران فراهم نمود، مردم مشهد در صبح جمعه روز بیستم تیرماه 1314 در مسجد گوهر شاد به عنوان اعتراض جمع شدند و ماموران برای پراکندگی آنها حدود صد نفر از آنها را کشته و مجروح کردند.

وی ابراز داشت: در روز 21 تیرماه سال 1314 مردم با داس و بیل و چوب به سمت مسجد گوهر شاد حرکت می کنند تا حمایت خود را از مردمی که در مقابل کشف حجاب و کسانی که شعارهای ضد حجاب زدایی می دادند بایستد، اما ماموران به دستور رضاخان بیش از 2 هزار نفر از آنها را کشتند و 1500 نفر را بازداشت و مقاومت مسجد را در هم شکستند و حمام خون به راه انداختند.

نماینده ولی فقیه در خنداب به جنایات اخیر عربستان در یمن پرداخت و گفت: بیش از 4 ماه است که آل سعود مردم بی دفاع یمن را به خاک و خون کشیده ، کودک کشی و مظلوم کشی مختص رژیم صهیونیستی بود ولی 4 ماه است که این جنایات ها مثل و مشابه پیدا کرده، آل سعود خود را خادم الحرمین می نامد و کودک کشی می کند، اقدامات آنها بسیار شرم آورتر و فاحش تر نسبت به رژیم غاصب اسرائیل است، وعده الهی محقق می شود و همیشه باطل رفتنی و نابود شدنی است.

وی خاطرنشان کرد: حرکت آل سعود قطعا با شکست روبرو خواهد شد، چرا که امت روزه دار در روز قدر و روز قدس آل سعود و صهیونیست غاصب اسرائیل را نفرین و برای نابودی آنها دعا کردند، انشاالله هرچه زودتر شاهد نابودی آنها خواهیم بود.

انتهای پیام/ش


کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *