بازدید: 412 | تاریخ انتشار : 24 تیر 1394
امام جمعه موقت شهر خنداب گفت: آمریکا با مسایل هسته ای و مردم ما دشمنی ندارد بلکه آنها با مکتب و ارزش های دینی ما دشمن اند و ما نیز به هیچ وجه دست از ارزش های دینی و اسلامی بر نخواهیم داشت.

 حجت الاسلام صفاهانی مدیر حوزه علمیه خواهران و امام جمعه موقت شهر خنداب در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب گفت: امروز بحثی که در سطح جهان مطرح شده، مسئله مذاکرات هسته ای است که یکی از مسایل به روز کشور ما و بقیه کشورها است که تیم مذاکره کننده ما روزهای سختی را در این روزها پشت یر گذاشتند که جا دارد از زحمات آنها تقدیر و تشکر کنیم چرا که 18 روز بی وقفه در این مذاکرات شرکت کردند.


حجت الاسلام صفاهانی اظهار کرد: باید از تیم مذاکره کننده تقدیر شود چرا که در مقابل زیاده خواهی های غرب ایستادند و خواسته های خود را مطرح کردند، اما همانطور که مقام معظم رهبری هم بر روی آن تاکید دارند این است که آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و در این مدت این دشمنی را ثابت کرده اند و از تمام تجهیزات و دانشمندان و افراد خود استفاده کرده اند تا در هر زمینه که می شده به ما ضربه بزند، ولی متاسفانه تا به امروز با استفاده از تهدید و تحریم و کارشکنی در مذاکرات و غیره در این امر ناکام مانده اند.

وی افزود: به نظر بنده مذاکرات هسته ای بهانه ای است برای فشار بیشتر و دشمنی با ایران، آنها می خواهند ایران را به زانو در بیاورند و به اهداف خود برسند که ما باید در صحنه حضور داشته باشیم و هوشیارانه عمل کنیم، آنها با ارزش های دینی ما دشمنی می کنند و می خواهند مکتب ما را از ما بگیرند.

صفاهانی ضمن تاکید بر دشمنی آمریکا با ایران و ضربه زدن به ارزش های اسلامی ما گقت: با توجه به این که تیم هسته ای توانستند مذاکرات را جمع بندی کنند و بر روی کاغذ توافق کنند، بایستی دید طرف مقابل در عمل تا چه حد به این شروط پایبند است، با این وجود آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و مطمئنا به مخالفت و زیاده خواهی های دیگری خواهند پرداخت.

مدیر حوزه علمیه خواهران در خنداب گفت: تیم هسته ای ایران و ما بقی کشورها در بحث هسته ای به جمع بندی و نتیجه ای رسیده اند که این امر باید در کنگره و مجلس شورای اسلامی ایران تصویب و نهایی شود که مسلما برخی از افراد که در کنگره هستند اجیر شده صهیونیست و اسرائیل اند که به مخالفت بر می خیرند.

وی ابراز داشت: آمریکا به علت زیاده خواهی هایی که دارد کوتاه نخواهد آمد و از طرفی ایران نیز برای مسائل هسته ای خود شبانه روز زحمت کشیده است و شهدای زیادی تقدیم انقلاب و نظام کرده و از خواسته های خود دست نخواهد کشید.

امام جمعه موقت شهر خنداب گفت: رهبر معظم انقلاب و مردم لحظه به لحظه مذاکرات هسته ای را رصد می کنند و اجازه نخواهند داد و در مقابل دشمنان هسته ای و دین کوتاه نخواهند آمد و تا ارزش های دینی ما وجود دارد مبارزه با استکبار و ظلم ستیزی وجود خواهد داشت.

صفاهانی به خوی استکبار ستیزی و درندگی آمریکا پرداخت و متذکر شد: آنها با مسایل هسته ای و مردم ما دشمنی ندارند، بلکه آنها با مکتب و ارزش های دینی ما دشمن اند، ما به هیچ وجه دست از ارزش های دینی و اسلامی بر نخواهیم داشت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما فرزندان و شاگردان مکتب امام حسین(ع) هستیم و در مقابل آنها خواهیم ایستاد، همانطور که مقام عظمای ولایت، امام خمینی(ره) فرمودند آمریکا "گرگ درنده است"خوی گرگ درندگی است و دست از دشمنی برنخواهد داشت و نسبت به مسلمانان خوی استکباری خود را پیش خواهد برد، ملت ایران آماده اند و امتحانات خود را پس داده اند، در جنگ تحمیلی ثابت کردند که جان خود را پای آرمان های خود و انقلاب م دهند و تا آخر هم خواهند ایستاد.

انتهای پیام/ش

تگها: ایران, مکتب دینی, ارزشهای اسلامی, خنداب, امام جمعه موقت خنداب, هسته ای

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *