بازدید: 691 | تاریخ انتشار : 31 تیر 1394
مسئولین شهرستان خنداب با حضور در منزل خانواده شهید معظم عباس سلیمی از نزدیک با والدین شهید والامقام دیدار و از آنها تجلیل کردند.

به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، مسئولین شهرستان خنداب با حضور در منزل خانواده شهید معظم عباس سلیمی از نزدیک با والدین شهید والامقام دیدار و از آنها تجلیل کردند.

شهرام ثامنی رییس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان خنداب ضمن اشاره به این موضوع گفت: با هماهنگی های به عمل آمده در سطح شهرستان و اجابت این برنامه مقرر شد تا با حضور مسئولین شهرستان از خاندان مکرم شاهد و ایثارگر دیدار به عمل آید که در اجرای این سیاست حجت الاسلام مجدی زاده  امام جمعه خنداب، مهندس غیاثی فرماندار شهرستان، سرهنگ روح افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب و تعدادی از روسای ادارات شهرستان به دیدار خاندان مکرم شهید عباس سلیمی شتافتند.

در این دیدار فرماندار خنداب با اشاره به رزق و روزی حلال خانواده های شهدا که باعث اعزام و به شهادت رسیدن شهدا شده است شهادت را بالاترین نعمت خداوند به عاشقان دانست که نصیب خواص حضرت باری تعالی گردیده است.

لازم به ذکر است سرباز شهید معظم عباس سلیمی که دارای نام مستعار بهروز است در سال 1366 در منطقه بانه به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

انتهای پیام/ش

تگها: شهدا, دیدار با خانواده های شهدا, رزمندگان, خنداب, مسئولین خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *