بازدید: 991 | تاریخ انتشار : 11 مرداد 1394
طرح اردوهای جهادی طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه خنداب و جمعی از مسئولان محلی در هشت روستا از روستاهای محروم این شهرستان آغاز شد.

 

به گزارش نسیم خنداب به نقل از فارس، فرمانده سپاه خنداب صبح امروز در افتتاح طرح اردوهای جهادی اظهار داشت: رفع محرومیت از مناطق محروم و کمک به عمران و آبادانی روستاها یکی از اهداف مهم اجرای طرح اردوهای جهادی به شمار می‌رود.

حسین روح‌افزا افزود: نیروهای بسیجی با مشارکت در طرح اردوهای جهادی در عرصه‌های عمرانی، خدماتی، بهداشتی، ‌فرهنگی و آموزشی به ارائه خدمت می‌پردازند.

وی حضور جهادگران در مناطق محروم و کم‌برخوردار را موجب افزایش همدلی، همدردی، همراهی و همگرایی با مردم این مناطق دانست و تصریح کرد: حضور نیروهای جوان و باانگیزه در اردوهای جهادی موجب عمران و آبادانی روستاها و کمک به دولت در ساخت و بازسازی مناطق محروم می‌شود.

 فرمانده سپاه خنداب گفت: اردوهای جهادی علاوه بر نقشی که در عمران و آبادانی روستاها دارند، موجب توسعه فرهنگی و بهداشتی نیز می‌شوند.

مسئول بسیج سازندگی خنداب نیز گفت: طرح اردوهای جهادی خنداب با مشارکت 25 نفر از نیروهای بسیجی در روستاهای قالی‌باف، اوران، ایزآباد، غینرجه، قیچ‌تپه و... به مرحله اجرا گذاشته می‌شود.

محسن آلودری تصریح کرد: اجرای فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر سازندگی کشور، رسیدگی به مناطق محروم و همچنین ارتقای سطح علمی جوانان در زمینه سازندگی کشور از مهم‌ترین اهداف برگزاری این طرح به شمار می‌رود.

تگها: طرح اردوهای جهادی, خنداب, اخبار خنداب, بسیج, کمک به مستمندان

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *