بازدید: 823 | تاریخ انتشار : 25 مرداد 1394
امام جمعه موقت شهر خنداب در خصوص محاکمه فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:سکوت لازم و جایز نیست، آیت الله هاشمی وارد میدان شوند و حقیقت را بیان کنند.

 حجت الاسلام صفاهانی امام جمعه موقت شهر خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: مهدی هاشمی از پست و مقام پدرش سواستفاده کرد و متاسفانه بعضی از کارهایی که در شان و منزلت فرزند یک روحانی نبود را انجام داد و با کارها و جرم هایی که انجام داد نسبت به انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ضرباتی را وارد کرد که در شان او نبود.


حجت الاسلام صفاهانی اظهار کرد: کسانی که در سایه انقلاب هستند باید اعمالی را انجام دهند تا باعث خدشه وارد شدن به اسلام و انقلاب و دل آزردگی مسئولین بویژه رهبر معظم انقلاب نشوند، فرزندان مسئولین بایستی بیشتر دقت کنند و مراقب افکار و عقاید و اعمالشان باشند.

وی افزود: همه مردم شناخت دارند که آیت الله هاشمی رفسنجانی خدمات بزرگ و ارزشمندی نسبت به انقلاب داشت و در زمان جنگ از چهره های به نام بود و خدمات گرانسنگی نسبت به انقلاب و نظام اسلامی داشته است، به نظر بنده آقای هاشمی رفسنجانی هم در این عرصه وارد شوند و موضع گیری انقلابی داشته باشد و نسبت به خلاف ها و جرم هایی که فرزنش انجام داده است موضع گیری کند تا چهره ای که قبلا داشته همچنان برای انقلاب و نظام و مردم ما به همان قوت خود باقی باشد.

امام جمعه موقت شهر خنداب در خصوص عملکرد قوه قضاییه در برابر خلاف کارن خاص و محاکمه مهدی هاشمی گفت: قوه قضاییه کار حقی انجام داد، قوه قضاییه مستقل است و قوانینی که دارد برای همه یکسان است، هیچ کس برای قوه قضاییه نباید فرقی داشته باشد، در اجرای عدالت و اجرای احکام الهی فقیر و غنی، مسئول و غیر مسئول ندارد و اگر روزی مسئول خاصی هم خطا کرد، وظیفه قوه قضاییه این است که با او برخورد کند.

صفاهانی ضمن تشکر از اقتدار و ایستادگی قوه قضاییه در برابر برخی از فشارهای وارد شده تشکر و تاکید کرد: مردم انتظار دارند کسانی که از حدود الهی تجاوز و خلافی انجام می دهند به اشد مجارات برسند و ما نیر از قوه قضاییه خواستاریم کسانی که مجرم و خلاف کارند و در هر پست و مقامی که هستند به اشد مجازات برسند.

وی تصریح کرد: رضایت خدا و امام عصر(عج) در این قضیه مهم است، قوه قضاییه در مقابل حاشیه سازی و جوسازی و تبلیغات سویی که علیه اشان انجام می شود کوتاهی نکند و به آنها رسیدگی کند و بداند که مردم و رهبری پست سر آنها هستند.

رئیس حوزه علمیه مهدیه خنداب خاطرنشان کرد: هنوز برخی از افراد ارادت خاصی به آقای هاشمی رفسنجانی دارند، به نظر بنده آبت الله هاشمی در صحنه حاضر شود و جرم های فرزندش را بازگو کند و برائت بجوید، با این کار مردم جذب او خواهند شد، سکوت لازم و جایز نیست، آیت الله هاشمی وارد میدان شوند و حقیقت را بیان کنند.
انتهای پیام/ش

تگها: قوه قضاییه, رسانه, تبلیغات, اخبار خنداب, خبر روز, مهدی هاشمی, زندان اوین

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *