بازدید: 1802 | تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394
بخشدار مرکزی خنداب عملکرد شهرداری خنداب را در زمینه مدیریت پسماندهای انتقالی شهری به مجتمع دیزآباد مورد نظارت و بررسی قرار داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، داریوش مردانی بخشدار مرکزی خنداب با اشاره به تصمیمات کارگروه پسماند شهرستان خنداب مبنی بر ضرورت دفن اصولی و کاملا مناسب و بهداشتی پسماندهای شهری در مجتمع دیزآباد اظهار کرد: برابر تصمیمات اتخاذ شده انتظار هست تا شهرداری خنداب نسبت به مدیریت صحیح در دفن اصولی پسماندهای شهری که براساس مصوبات این کارگروه به منطقه دیزآباد انتقال می یاید اقدام نماید و اداره محیط زیست نیز نسبت به نظارت لازم در رعایت شرایط زیست محیطی منطقه اهتمام بیشتری اعمال نماید.


داریوش مردانی افزود: در حال حاضر اهالی روستاهای مجاور به مجتمع دیزآباد نسبت به رهاسازی زباله های شهری به دلیل ایجاد مشکلات بهداشتی معترض بوده و خواستار رسیدگی به موضوع هستند.

وی ضمن انتقاد به عملکرد در مدیریت پسماند شهری به این موضوع هم اشاره داشت که پیشتر براساس مصوبات قبلی کارگروه  پسماند شهرستان، شهرداری ملزم به مدیریت این مجتمع بوده تا زمینه جمع آوری و انتقال و دفن بهداشتی و مناسب پسماندهای مناطق روستایی و شهری بخش مرکزی با همکاری دهیاران در این مکان فراهم گردد ولیکن به دلیل ادامه روند دفن غیر اصولی، وضعیت مشکلات با انتقال زباله های شهری در این مجتمع افزایش یافته است.

 

 

منبع: سایت بخشداری بخش مرکزی

 انتهای پیام/ش

تگها: شهرداری خنداب, روستای دیزآباد, اخبار خنداب, روستا, زباله های شهری, دفن غیر اصولی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *