بازدید: 872 | تاریخ انتشار : 30 مرداد 1394
امام جمعه شهر خنداب گفت: آمریکایی ها وقتی در مذاکرات نتوانستند به برخی از اهداف خود برسند می خواهند بعد از این راه نفوذ خودشان را به ایران باز کنند.

 

به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه اوصاف افراد متقین را بیان کرد و گفت: افراد متقین اهل مناجات، دعا و نماز شب و پیوسته به ذکر خدا مشغول هستند.

حجت الاسلام مجدی زاده به آغاز هفته دولت از دوم شهریور ماه اشاره و اظهار کرد: مقام معظم رهبری در خصوص هفته دولت می فرمایند؛ هفته دولت فرصت مغتنمی است هم برای قدرشناسی از کارگذاران و مسئولان و دست اندرکاران امور اجرایی کشور و هم برای رساندن مژده های شیرین و خوب به گوش مردم و خرسند کردن آنها است، امیدواریم در این هفته نیز چنین اتفاقاتی بیفتد.

وی افزود: رهبری در دیدار با شرکت کنندگان در اجلاس در روزهای اخیر فرمودند: "آمریکایی ها می خواهند از توافقی که هنوز نه در ایران و نه در آمریکا تکلیفش و رد یا قبول شدنش معلوم نیست وسیله ای برای نفوذ در ایران بسازند"، در حال حاضر نه در ایران موافقتی انجام شده و نه در کنگره آمریکا،" آنها وقتی در مذاکرات نتوانستند به برخی از اهداف برسند می خواهند بعد از این راه نفوذ خودشان را به ایران باز کنند، اما ما این راه را قاطعانه بسته ایم و با همه توان خود اجازه نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی  و یا حضور سیاسی آمریکایی ها در ایران را نمی دهیم.

امام جمعه شهر خنداب تاکید کرد: رهبری در تقابل سیاست های منطقه ای جمهوری اسلامی با سیاست های رژیم ایالت متحده آمریکا تاکید کردند؛ ایران از مقاومت در منطقه از جمله مقاومت فلسطین کاملا دفاع می کند و هر کسی  که با اسرائیل مبارزه می کند و رژیم صهیونیستی را می کوبد، ملت ایران از آنحمایت خواهد کرد.

مجدی زاده تصریح کرد: مقام عظمای ولایت در خصوص کشتار مردم مظلوم یمن هم فرمودند، پیگیری برخی اهداف سیاسی آن هم با روش های حماقت آمیز باعث ادامه جنایات در حق مردم مظلوم یمن شد.

وی متذکر شد: حماقت و جهالت بالاتر از این که سعودی ها بیشتر از 4 ماه مردم را به خاطر بیرون راندن دیکتاتور از کشور خودشان و حاکم شدن بر سرنوشت کشور خود زیر آتش قرار داده اند و زن و مرد و کودک را مورد حمله وحشیانه قرار می دهند که چرا مردم دیکتاتور را بیرون رانده اید و به اقتصاد یمن و خود عربستان ضربه وارد کند.

گفتنی است که محمد حسن آصفری نماینده شهرستان های اراک خنداب و کمیجان در نماز جمعه حضور داشت و در بین نماز به سخنرانی پرداخت.
انتهای پیام/ش

تگها: توافق هسته ای, خنداب, اخبار نماز جمعه, رهبری, آمریکایی ها, نفوذ, اختلاف بین شیعه و سنی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *