بازدید: 667 | تاریخ انتشار : 8 شهریور 1394
بخشدار بخش مرکزی به همراه فرماندار شهرستان نحوه مدیریت شهرداری خنداب را بر وضعیت پسماند مجتمع دیزآباد مورد بررسی و نظارت قرار دادند.

 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب به نقل از سایت بخشداری مرکزی خنداب، مردانی بخشدار مرکزی خنداب در برنامه بازدید از محل پسماند دیزآباد عنوان داشت : رها سازی سازی زباله های شهری و روستایی بدون رعایت ضوابط فنی و اصولی و بهداشتی در این منطقه روز به روز منتج به مشکلات زیست محیطی و بهداشتی برای اهالی گردیده است.


بخشدار به عدم اهتمام دستگاههای مربوطه بر امر مدیریت و نظارت صحیح و اصولی بر روند فعالیت مجتمع پسماند دیز آباد اشاره کرد و گفت عدم نظارت های لازم زیست محیطی و بهداشتی که بر اساس مصوبات سال گذشته و سال جاری کارگروه پسماند شهرستان ، ادارات مربوطه از جمله شهرداری خنداب و اداره محیط زیست مکلف به انجام آن بوده اند تاکنون به رغم انتقال زباله ها از جمله زباله های شهری به این مکان عملیاتی نشده و ضمن تجمیع روزانه زباله و ایجاد مشکلات بهداشتی، نگرانی و نارضایتی اهالی و کشاورزان روستاهای قلیچ تپه، دیزآباد، غینرجه و کرکانک را به دنبال داشته است.


وی از فرماندار خواست تا در جهت رفاه اهالی محترم روستاهای مجاور مجتمع و رفع نگرانی آنها و جلوگیری از بحران زیست محیطی حمایت و مساعدت های لازم را برای رفع مشکلات مذکور به عمل آورند.


فرماندار نیز ضمن انتقاد از روند اقدامات اجرایی در نحوه مدیریت صحیح پسماند دیزآباد بر لروم پیگیری موضوع از طریق دستگاههای عضو کارگروه پسماند شهرستان تاکید داشت.


انتهای پیام/ش

تگها: بهداشت, نظافت, خنداب, اخبار خنداب, دیزآباد, زباله, شهرداری خنداب, دفن غیر اصولی زباله, روستاها

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *