بازدید: 548 | تاریخ انتشار : 11 شهریور 1394
به منظور تعریض محور اصلی شهرستان خنداب سازمان انرژی اتمی سه میلیارد تومان اعتبار به شهرستان تخصیص داد.

 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب به نقل از ایسنا، حمید غیاثی فرماندار خنداب با اشاره به تعامل مطلوب سازمان انرژی اتمی کشور با شهرستان خنداب اظهار کرد: در راستای این تعامل مطلوب، سازمان یک کمک سه میلیارد تومانی به منظور بهسازی محورهای مواصلاتی شهرستان اختصاص داده است.


وی با اشاره به اینکه این رقم به منظور تعریض 11 کیلومتر محور پل دوآب - خنداب تخصیص داده خواهد شد، گفت: در گذشته رقمی اختصاص یافته بود و در حال حاضر نیز سه میلیارد تومان دیگر در نظر گرفته شده‌ که بخشی از آن آماده تخصیص است و مابقی نیز در ازای پیشرفت کار اختصاص خواهد یافت.

غیاثی با بیان اینکه قرارداد این پروژه با اداره کل راه و شهرسازی استان منعقد خواهد شد و تعریض آن باعث می‌شود که مسیری شریانی ایجاد شده و در اسرع وقت به پایان خواهد رسید، افزود: علاوه بر تعریض محور پل دوآب - خنداب در حوزه بهسازی محور اراک خنداب نیز کمک‌هایی در نظر گرفته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همه راه‌های این شهرستان روستایی است، افزود: محورهای مواصلاتی شهرستان مسیرهای روستایی است. 54 کیلومتر طول راه‌های اصلی شهرستان است که 24 کیلومتر آن راه اصلی است و 30 کیلومتر آن راه‌های فرعی عریض شده است.

وی 76 درصد راه‌های روستایی شهرستان را معادل 244 کیلومتر آسفالت شده عنوان کرد و گفت: 12 درصد کلیه راه‌های شهرستان شوسه و 12 درصد نیز خاکی محسوب می‌شود که با مساعدت سایت هسته‌ای خنداب خوشبختانه نیازهای شهرستان در حوزه راه در حال رفع شدن است.

انتهای پیام

تگها: سازمان انرژی اتمی, خنداب, را ههای مواصلاتی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *