بازدید: 571 | تاریخ انتشار : 18 شهریور 1394
استاندار مرکزی با اشاره عملکرد بسیج در تولید اقتصاد خرد گفت: بسیج در بخش تولید اقتصاد خرد موفق بوده است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب، محمود زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست تخصصی با فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و نیروهای خدماتی بسیجی که در استانداری برگزار شد گفت: البته برای اینکه بسیج در این زمینه بتواند موفق تر عمل کند لازم است موانع پیشروی بسیج توسط دستگاه های مختلف برداشته شود تا بسیج بتواند خدماتش را به نحوه بهتری ارائه کنند.

 

 زمانی قمی با اشاره به اینکه واگذاری امور به مردم را یک نگاه توسعه ای با کمترین هزینه و تصدی گری برای دولت عنوان کرد و افزود: با تحقق این موضوع می توان کمک بیشتری را به توسعه استان و کشور داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه استان مرکزی ظرفیت های خوبی در بخش تولید در استان دارد گفت: توجه به بخش تقاضا، بازار و صنایع تبدیلی می تواند به تولید کمک بیشتری را داشته باشد.

استاندار مرکزی یادآور شد: با توجه به گستردگی حوزه صنایع دستی، بسیج می تواند در این عرصه وارد شود و خدماتی را ارائه دهد تا این بخش نیز فعال شود.

وی ادامه داد: در این راستا با استفاده از ظرفیت های که در بازارچه های صنایع دستی داریم می توانیم در این بخش با حمایت بسیج موفقیت بیشتری داشته باشیم.
در این نشست برخی از قشرهای مختلف بسیج عملکرد خود را در بخش های مختلف ارائه کردند.


انتهای پیام/د


تگها: استاندار مرکزی, اقتصاد خرد, بسیج, موفقیت بسیج

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *