بازدید: 708 | تاریخ انتشار : 6 مهر 1394
فرماندار شهرستان خنداب در همایش پلیس، امنیت و اصناف گفت: اگر بخواهیم اقتصاد کشورمان سروسامان بگیرد بایستی اقتصاد خرد را درست کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، صبح امروز حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در همایش پلیس، امنیت و اصناف شهرستان خنداب به مسئایل اقتصادی اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم اقتصاد کشورمان سروسامان بگیرد بایستی اقتصاد خرد را درست کنیم.

غیاثی اظهار کرد: کسبه می توانند در این موضوع نقش مهمی را ایفا کنند، آنها می توانند با بسترسازی و تبلیغات از تولید ملی حمایت کنند.

وی به کاهش تورم در دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: دولت سعی در مهار تورم دارد و می خواهد اقتصاد به دست مردم سپرده شود، اقتصاد و کنترل بازار بایستی دست اصناف و مردم باشد، عدم برگزاری نمایشگاه شب عید در سال قبل در خنداب این بود که دولت اعتقاد داشت بایستی مردم وارد عمل شوند، کسبه ها می دانند که چه اجناس و میوه و ... برای شهر نیاز است.

فرماندار شهرستان خنداب گفت: امور مالیاتی شهرستان نیز بایستی جلساتی را برای کسبه برگزار کند و برای اصناف توضیح دهد تا مردم پیش بیایند و اظهارنامه های مالیاتی را پر کنند، هر ساختاری قرار باشد به کار خود ادامه دهد باید افراد آگاهی داشته باشد، اگر کسی بدون علم کاری انجام دهد موفق نخواهد شد.

در این کلاس پیش نیاز جواز کسب  180 نفر از کسب های شهرستان خنداب شرکت کردند، در پایان نیز از کارمندان اداره اصناف، کاسبان برتر و رئسای اتحادیه ها با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

 

 

 

 


تگها: جواز, اصناف شهرستان خنداب, امنیت, اقتصاد

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *