بازدید: 370 | تاریخ انتشار : 9 مهر 1394
فرمانده انتظامی خنداب گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خنداب موفق شدند یک محموله قاچاق حاوی لوازم آرایشی را کشف و ضبط کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب به نقل از تسنیم، سرهنگ جعفر شمس بیرانوند فرمانده انتظامی شهرستان خنداب با اشاره به لزوم برخورد با هرگونه کالای قاچاق گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خنداب موفق شدند یک محموله قاچاق حاوی لوازم آرایشی به ارزش 770 میلیون ریال را کشف و ضبط کنند.

سرهنگ شمس بیرانوند اظهار کرد: در واردات کالاهای رسمی باید ضوابط و استانداردها به طور دقیق رعایت شود و کوچکترین تخلفی انجام نشود چرا که برخی کالاها اثر مستقیم بر سلامت جامعه دارد، کالاهایی که از مبادی غیررسمی وارد شده کیفیت نداشته و باید با آن مبارزه جدی کرد.

وی افزود: کالاهای قاچاق دارای استانداردهای لازم بهداشتی نیستند و سلامت و بهداشت جامعه هدف قرار داده و تهدید می‎کنند، کنترل مرزها برای مبارزه با قاچاق کالا بسیار اهمیت دارد و باید روی مبادی ورودی کنترل بیشتری انجام شود.

سرهنگ بیرانوند با اشاره به مبارزه با قاچاق کالا در استان مرکزی گفت: به سبب اهمیت بالای مبارزه با قاچاق کالا، برای  مبارزه همه جانبه با معضل قاچاق‌کالا و ارز در سطح استان مرکزی و شهرستا خنداب اقدامات ارزنده‌ای انجام گرفته است.

وی بیان کرد: ماموران پلیس خنداب درپی گزارشی دست به اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده از تردد یک‌دستگاه خودروی سواری حامل مقادیر کالای قاچاق در اطراف این شهرستان مطلع شدند و برای کشف آن وارد عملیات شدند.

فرمانده انتظامی خنداب خاطرنشان کرد: ماموران پلیس بلافاصله در محور مورد نظر مستقر شده و برای بررسی دقیق این موضوع خودروهای عبوری این محور را تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ بیرانوند با اشاره به شناسایی خودروی مورد نظر عنوان کرد: پس از رویت خودروی حامل کالای قاچاق، با هوشیاری پلیس خودرو متوقف و پس از بازرسی از آن تعداد 6 هزار و 419 قلم لوازم آرایشی قاچاق به ارزش 770 میلیون ریال کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: راننده خودرو در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

تگها: قاچاق کالا, کشف قاچاق, اخبار خنداب, خنداب, فرمانده انتظامی شهرستان خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *