بازدید: 561 | تاریخ انتشار : 9 مهر 1394
قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان خنداب از سال 88 با پیمانکاری راه و شهرسازی کلید خورده و هم اینک 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و باید در تکمیل و تجهیز آن تسریع شود.


دکتر ایرج حریرچی عصر چهارشنبه در جریان سفر به استان مرکزی از بیمارستان نیمه کاره شهرستان خنداب بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، دکتر حریرچی در خصوص بیمارستان نیمه کاره 20 تخت خوابی شهرستان خنداب گفت: شهرستان خنداب با وجود حجم جمعیتی، هنوز خدمات زیرساختی مناسب درمانی را ندارد و مردم برای بهره مندی از خدمات درمانی رنج سفر به مناطق همجوار را متحمل می شوند.

قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: بیمارستان خنداب از سال 88 با پیمانکاری راه و شهرسازی کلید خورده و هم اینک 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و باید در تکمیل و تجهیز آن تسریع شود.

دکتر حریرچی ادامه داد: امید است در آینده نزدیک با پیگیری های فرماندار خنداب و نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی عملیات اجرایی این بیمارستان پایان یابد و به صورت تحویل موقت در اختیار سیستم بهداشت و درمان قرار گیرد.

بیمارستان 20 تخت خوابی شهرستان خنداب با دو هزار و 500 متر مربع زیربنا شامل بخش های آزمایشگاهی، اورژانس، درمانگاه، بخش اداری، رادیولوژی، بستری، تالار زایمان، تاسیسات زیربنایی و خدمات جانبی است که تاکنون برای آن 20 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و تکمیل و تجهیز آن نیز نیازمند 20 میلیارد ریال اعتبار دیگر است.

معاون وزیر در حالی آمار پیشرفت بیمارستان خنداب را اعلام می کند که پیمانکار پروژه 32 تخت خوابی بیمارستان و فرماندار شهرستان خنداب از پیشرفت بیش از 95 درصدی خبر می دهند.

انتهای پیام/ش

تگها: بیمارستان خنداب, اخبار خنداب, بیمارستان32 تخت خوابی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *